Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem veszik észre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszik észre a férfiak, ha a legjobb barátnőjük szerelmes beléjük? Vagy nem tetszik neki a boldogságunk?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj, ha tudatni akarsz valamit. Nem mindenki érzi meg az aurádon, mit szeretnél.
2011. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
azt szeretné elérni,h a csaj szálljon le a barátomról... és ne zaklassa őt mindenféle hülyeséggel. Tudom ,h a barátommal kéne erről beszélnem,de nem tudom,hogyan adjam elő ezt neki. Tippje van valakinek?
2011. szept. 13. 22:21
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Némi ellentmondást vélek felfedezni a feltett kérdés és a kérdező hozzászólása között.
2011. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
It's complicated.
2011. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló szituációban. Egy ribi állandóan hivogatta a fickómat....

Nos, én nem féltékenykedve adtam neki elő. Azzal nem mentem volna semmire. Egy nap, amikor hívta, kb. fél órát dumcsiztak. Letette a telót, majd megszólaltam: "Na mi van, hívott a kedvesed?" Persze barátom értelmetlenül nézett rám. Majd mosolyogva felvilágosítottam, hogy szerintem A. nagyon is oda van érte, és szerintem ezek igazi ürügy hívások az ő részéről.


Barátom ezen nagyon meglepődött (persze valahol azért tettszett neki a dolog), és mondta, hogy legközelebb majd megfigyeli A.-t, ha találkozik vele. Aztán mikor legközelebb találkozott vele, úgy jött haza, hogy A. tényleg bele van zúgva.

Onnantól kezdve próbálta őt lerázni, meg finoman a tudtára adni, hogy esélye sincs.


Igazából ez a pasi dolga, hogy elintézze, és nem a tiéd.

2011. szept. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha mát tanácsot kérsz, értelmesen magyarázz.


Tehát van a pasid, akinek van egy barátnője, és szerinted ez a lány szerelmes a pasidba?

2011. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen, de nem is vagyok benne biztos,h szerelmes ...csak az az érzésem mivel az ő kapcsolata nem működik féltékeny ránk és bele akar szólni,de sajna nem látok a fejébe:S
2011. szept. 13. 22:31
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd as párodnak hogy válasszon,ha őt választja ,szerintem értelmetlen a kapcsolatotok.
2011. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

énis voltam hasonló sziutációban.

a barátom csaj barátja örökké hívogatta, szinte számonkérte állandóan, hol van, mit csinál, miért nem hajlandó vele többet találkozni stb.

meg le akarta őt beszélni rólam, pedig nem ismert. ilyeneket mondott, hogy majd úgyis újra csalódik, meg hogy ő jót akar, és meg akarja ettől védeni...

én meg így mondtam a barátomnak, hogy szerintem a csaj szerelmes belé, féltékeny, és azért játssza be ezt.

nem tiltottam, nem voltam számonkérő, csak ezt egy tényként közöltem.

meg megkérdeztem, hogy hogyhogy nem jött össze vele, ha már olyan régóta ismeri.

erre azt felelte, hogy olyan érzése van vele kapcsolatban, mintha a húga lenne, és semennyire nem vonzódik hozzá.

egy idő után őt is idegesíteni kezdte a csaj féltékenységi, kisajátítási játéka, és leléptette.

azóta nagy ritkán felveszi neki a telefont, de ennyi.

hidd el, ha igazán szeret a barátod, téged fog választani, és nem érdekli más lány, akárhogy is fut utána.

ez így van.

2011. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Hát én agybajt kapnék, ha a pasim valami nőcskével diskurálna félórákat. Mert én alapból nem hiszek az ilyen fiú-lány barátságokban. De ezt a párod dolga lerendezni, Te csak annyit tehetsz, hogy a párodat felvilágosítod, hogy ez zavar téged.
2011. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!