Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hiszem, hogy egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszem, hogy egy lánynak megfelelnék! Hogy miért, lentebb kifejtve, tömbösítve?

Figyelt kérdés

1. buta vagyok, sajnos.

2. csúnya vagyok, sajnos.

3. hirtelenharagú vagyok, sajnos.

4. nincsenek önálló gondolataim, sajnos.

5. félénk, gyáva vagyok, sajnos.

6. érzelmes vagyok, sajnos.

7. kitartó vagoyk, sajnos.


+


a. nincs pénzem.

b. nem foglalkozom az életemmel, mások életével szeretek.

c. nem vagyok művelt.

d. nem szándékozom diplomát szerezni.

e. depresszív vagyok.



na ugye, hogy ti is megölnétek magatokat ezután?

(ha esetleg küzdöttem azért, hogy megváltozzak, feljelentettek, megaláztak, mindne szörnyűséget csináltak, szóval...)


2011. szept. 14. 09:11
1 2 3 4
 1/36 Szesze ***** válasza:
100%

Valtoztass a gondolkodasodon, mert igy megorulsz, ha maskepp nem megy menj pszihologuhoz SURGOSEN!


Az elet szep csak meg kell latni benne a szepseget.


Amugy hany eves vagy?

2011. szept. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
én meg túl vékony, antiszociális, nagyszájú, önző, magatehetetlen, bunkó, közönséges, cezaromániás ja és újabban sokat iszom ja és meghúztak könyvelésből tehát pénzem sincs és nincs is kilátás munkahelyre...mégis van párom
2011. szept. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
22, barátom.
2011. szept. 14. 09:16
 4/36 A kérdező kommentje:
mintha az élet azt mondaná: dögölj már, s*ggfej!! mire vársz még!! nyírd már ki magad!! nincs hasznod, mit képzelsz, lehetsz olyan egoista, hogy haszontalanul élj?? DÖGÖLJ MÁR MEG!!!
2011. szept. 14. 09:20
 5/36 bix ***** válasza:
100%

jogos menekülj csak.


1: gebe voltam

2: kibszattam magam a fősuliról

3: csóró voltam

4: tönkrement egy sokéves kapcsolatom életem szerelmével

5: meghalt anyám

6: tönkrement apám

7: sorolhatnám én is


és?


1: befejeztem a fősulit

2: sz@rt lapátoltam amikor azt kellett

3: összeszorítottam a fogam és felkaptam magam 110 kiló környékére izomban

4: kontaktlencsére cseréltem a szemüveget

5: szembenéztem az elfojtott érzelmeimmel és elfogadtam magam ahogy vagyok


stb. de ehhez erő kell, küzdés és küzdeni akarás. ha te erre képtelen vagy csődtömeg maradsz. rengetegen tudnak és változtatnak is az életükön, neked is sikerülhetne ha IGAZÁN akarnád. ehelyett itt rinyálsz mint egy fürdősk&rva és sajnáltatod magad meg beírod hogy öngyilkos leszel. ki nem sz@rja le? megsúgom az öngyilkossághoz ha van elég erőd és akaratod akkor élni is tudnál...

2011. szept. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

jelentettek fel?

üldöztek téged, és volt-e az életed folyamatos rettegés?

élt-e vissza MINDEN TITKODDAL az a lány, akit szerettél, de nem jöttél vele össze?

van-e maradandó, akut betegséged gyerekkorod óta?

2011. szept. 14. 09:24
 7/36 A kérdező kommentje:
mert amikor már az állam sem engedi, hogy jobb ember legyél, onnan nem igazán van menekvés.
2011. szept. 14. 09:25
 8/36 A kérdező kommentje:
nekem a nagymamám halt meg, aki sokat jelentett, szintén, anyám ment tönkre, hidd el, nem olyan egyszerű dolog. ami, mondom, végképp kirúgta alólam a sámlit, az az állam kegyetlensége.
2011. szept. 14. 09:34
 9/36 anonim ***** válasza:

Nos!


A véleményem annyi, hogy az a srác baromira nem tudhatod mitől lett ilyen!

Egyáltalán találkoztál is vele vagy csak msn-en írogattál neki!

Honnan tudod te mik érték őt az életben, hogy ilyen lett?

Vagy te olyan okosnak és értelmesnek tartod magadat, hogy 5-6 mondatból el tudsz dönteni dolgokat?


A műveltségről annyit, hogy ha nem tudsz te dönteni hanem itt kell ezt a dolgot megvitatnod akkor veled is lehet valami gond!

Vagy talán nincsenek önálló gondolataid?

És a másik pedig, hogy lehet, hogy az a srác nem lett egy fizikus de lehet, hogy az életben már többet tapasztalt mint te!

Lehet, hogy amíg neked az a gondod, hogy éppen melyik discóba menjél el bulizni addig neki az a legnagyobb gondja, hogy a családja segge alól ne húzzák ki a lakást!


Tudod vannak ilyen emberek is!

2011. szept. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
09:36 te mégis miről beszélsz?!
2011. szept. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!