Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti mért vagytok kiakadva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mért vagytok kiakadva Vastag Csabitól? : D

Figyelt kérdés
Kábé minden 2.pasi azt mondja csabira hogy b*uzi,radiátor..stb.stb..de mért? Miért b*ssza a csőrötöket??
2011. szept. 14. 14:22
1 2 3
 1/23 Abidos ***** válasza:
100%

:D egyszerű

Az ilyen selyem pasikért van oda minden nő aki kishíjján b**i. És a többit ak mig töri magát a csajokért néha bosszantja ez.

2011. szept. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Abidos ***** válasza:
100%
amúgy szerintem ő nem meleg de irritáló feje van tipikusan az a fajta akinek elég elsétálnia melettetek és barátnőd elengedi a kezed csak hohy ne tünjön úhy hogy komoly a dolog. :(
2011. szept. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert híres, és 2 percenként szedhet fel jobbnál jobb nőket, ami persze irigységre ad okot azoknak, akik ezt nem tehetik meg.
2011. szept. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát én nem értem hogy miér mondjátok helyesnek,vannak nála sokkal helyesebb pasik lányként mondom.ugy hogy ez nem valami jó indok.
2011. szept. 14. 14:30
 5/23 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, és ha Vastag Csaba és én lennénk az utolsó emberek a világon, akkor sem párosodnék vele.
2011. szept. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Abidos ***** válasza:
Nem helyesnek mondanám hanem híres vagy macsó.
2011. szept. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
na jó azért annyira nem csúnya..;) :D De nem valami adonisz
2011. szept. 14. 14:33
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Engem is irritál az ember feje, stílusa meg úgy ahogy van az egész. És nem azért mert jó pasi a csajok szerint. Még van rajta kívül egy csomó sztár akiért szintén oda vannak a csajok, még sem tépném le a fejüket. Talán az idegesít benne, hogy szerintem egy csöppet sem férfias. Az ilyen tipus mindig is kihozott a sodromból.
2011. szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Abidos ***** válasza:
Jó hallani hogy vannak még Lányok akik nem sikítozva rogynak össze egy két celebtől.
2011. szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tőle kiakadva.Normális ember,ha a barátnőm meg elengedné a kezemet amikor meglátja,dobnám a levesbe a lányt.Azért mondja mindenki,hogy bu/zi,meg radiátor,mert picit nyálas volt,amikor a tv-ben szerepelt,nyilván ez a női szavazótábornak szólt.Csillogó szemek,blablabla.Az tényleg bu/zis volt,de egyébként nem búza.
2011. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!