Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na jó, mégsem tudom magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na jó, mégsem tudom magam ezen túltenni. Bosszú?

Figyelt kérdés

Rájöttem,h az exem egy görény, végigcsajozta a kapcsolatunkat, nagyon fáj...Hiányyzik az , akinek hittem, hiányzik minden mondata, mozdulata...

De közben tudathasadás, mert rájöttem,h végig csajozott..

Megéri a bosszú?

Valami kis apróság...Hogy jó legyen a lelkemnek...

Jobb lesz?

Ötletek???


2011. szept. 14. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Háháh nah ezt már szeretem persze legyen bosszú :D de sajnos most ötletem nincs :(
2011. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát,mutatkozhatsz pasikkal előtte...de jobb lenne elfelejteni a marháját.Minél többet gondolkodsz a bosszún,annál többet gondolsz rá.
2011. szept. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Jeanne ***** válasza:
100%
Jó érzés lenne az elégtétel, de jobb nem lesz tőle. Max te is ugyanolyan alacsony szinten érezheted magad, mint ő.Bosszúra használni egy másik embert szerintem a legnagyobb gerinctelenség lenne.
2011. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
jelentsd fel, mondjuk zaklatásért... sok hülye ringyó azt alkalmazza manapság, és élvezkedik, ahogy a másikat kicsinálja az államhatalom...
2011. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért bosszúból bármit megtenni? Szerinted érdekelné a dolog? Neki totál mindegy, mit teszel! Fektesd inkább az energiádat egy újabb kapcsolat kialakításába! Ha valami megmozdul az exed lelkében, akkor lehet pont ez a lépésed lesz az, amivel bizonyítasz!
2011. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz jobb tőle. A bosszú sok energiát emészt fel, többet fogsz ártani magadnak, mint őneki. A bosszú gyerekes és önző dolog, magadat alázod meg, hisz' ha be is válna a terved, rájönne, hogy miért tetted, ezzel csak nevetségessé teszed magad.
2011. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk mindig gondold végig a bosszút. lehet túllőssz a célon, és belerokkan (minden megeshet, halt már meg haverom egy elmebeteg lány bosszújától - művész volt a gyerek, és kb. lehetetlenné tette, hogy alkosson, nyílvánosan), akkor pedig, egy igazságosztó fazon könnyen lehet, hogy pokollá teszi az életed.
2011. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem akarok nagy dolgot, csak,h ennek a töredékét érezze most , amit én...

Egyszerűen lassan két hete próbálom túltenni magam... Sírok, kiabálok, sportolok, művelődök, lefoglalom magam..

Egyik percben jobb, a másikban majd megszakad a szívem..

Tudni szeretném,h hogy van, mi van vele, hiányzik...És közben megvetem, gyűlölöm, de nem tudom egyik percről a másikra kiírtani a szerelmet a szívemből...


Csak vmi kis elégtétel valahonnan... Jaj, de szar:(((((

2011. szept. 14. 15:40
 9/10 B.angel ***** válasza:

Tudom mit érzel, sorstársad vagyok ebben... de hidd el, tudom nehéz, de próbáld meg: hogy semmi nem lesz jobb!

Az ilyen embert, aki ezt művelte a hátad mögött, nem nagyon hatja meg semmi sem. Pláne nem holmi bosszú tőled, akit nem is szeretett. Egyedül abban bízhatsz, hogy lesz majd egyszer szerelmes ő is... és akkor majd attól kapja meg ugyanezt, amit veled tett!!

Nyugodj meg! :)

2011. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
En is pont ugyan igy erzem magam ahogyan te is,az egyetlen kulonbseg h nalam ez mar 3 honapja tart,persze javultak a dolgok mert azert nem faj annyira mint akkor, de mindig mikor eszembe jut(es hat sajnos akarmennyire is igyekszem majdnem napi szinten gondolok ra,tudom nem kene de hirtelen csak ugy beugrik es azon kapom magam h rajta agyalok megint)rosszul esik h kepes volt megtenni ezt a szemetseget es h vegig hazudott.de ahogy mondjak az ido segit,nekem legalabbis segitett de meg a veget nem latom sajnos ennek az egesznek szeretnem minel hamarabb elfelejteni de ahogy latom ehez meg sok idonek kell elteljen,de kitartast neked es en azt mondom ne gondolkodj a bosszun mert nem tudhatod mennyire hatja meg ot az egesz,es ha egyaltalan nem fogja erdekelni akk csak neked lesz rosszabb,sokkal rosszab...
2011. szept. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!