Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar hogy minden kis apróságon fent akadnak az emberek?

Figyelt kérdés
Itt sír mindenki hogy jajj pattanásos a fejem, vagy kicsit hurkás a hasam, bevertem a lábam van egy lila foltom, és hogy így meg úgy randiznának e velem stbb.. Valakinek nagyobb baja is van ennél pl: leszakadt a lába, tolószékes, megégett, vmi halálos betegsége van és sorolhatnám még. Ezek az emberek örülnének ha csak ennyi bajuk lehetne minthogy például pattanásosak.
2011. szept. 14. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
jogos
2011. szept. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jeanne ***** válasza:
100%
Ez megint egy olyan megjegyzés itt, ami nem értem hogy a viharba kerül ide. Ez a fórum azért van, hogy ezt az emberek megtehessék. És ha valami szar, nem kell azzal megelégednie senkinek. Tehet ellene egész nyugodtan. Ebben segítenek az ide válaszolgató emberek.
2011. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy valaki megégett, vagy halálos beteg, attól még más problémái lehetnek számára fontosak. Ha ez idegesít, akkor lépj a következő kérdésre.

De ezzel az erővel mindenki kérdése lényegtelen, hiszen tízezrek halnak meg naponta mindenféle módon, mit számít akkor az, ami minket érdekel itt?

2011. szept. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar. Úgy is fogalmazhatnék, én ezen sem "akadok fent".


Mindenkinek a maga baja fáj, és ez így természetes. Akinek a másé fáj, ott valami máris gyanús nekem pszichésen. Sokan arra használják a mások bajait, hogy eltereljék a figyelmüket a magukéról. Ezt elég könnyű felismerni. Ha valaki cselekszik, segít is a másik emberen, az tevékeny. Akkor jó eséllyel önmaga is rendben lehet, csak maradt energiája mások segítésére. Ha viszont csak szóban siránkozik, hogy milyen ez a világ, ilyen baj van vele, meg olyan, akkor ott többnyire valami "saját baj" van elfedve az én megfigyelésem, tapasztalatom szerint.

2011. szept. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem nincs fila táskám, vajon így hogy találok nőt magamnak?
2011. szept. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem.


és gondolkozhatnál mielőtt ilyenek szakadnak ki belőled...


már azt sem értem, miképp lehet a leszakadt lábú embert egy pattanással párhuzamba állítani, de lépjünk túl ezen.


a leszakadt lábú embert mindenki (na, jó a többség) sajnálja. sokan igyekeznek neki segíteni.


a tizenéves tinilányt meg, aki böszme nagy pattanással ébred a homloka közepén, kiröhögik, cikizik, sokszor nem is csak addig amíg a pattanás megvan, hanem hetekkel, hónapokkal utána is. közben meg a hozzád hasonlók közlik vele, hogy mit van úgy oda...


próbálj belegondolni, hogy az milyen érzés lehet, már ha képes vagy rá...

2011. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!