Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csinálnátok, ha 19 évesen kiderülne, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy másodéves vagy egy egyetemen.
2011. szept. 14. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Meg ütném magam !
2011. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát attól függ.

ha egy olyan személytől várom a babát aki nem örül a kis jövevény érkezésének akkor abortusz.

ha pedig boldogok vagyunk,hogy hamarosan 3an leszünk megtartom. az egyetemet folytatni később is lehet.

2011. szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
ööö nem tartanám meg (nem tartottam volna meg) az ő érdekében....
2011. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvetetném, nem tudnám eltartani, éhen halnék kisbabástul, kinek jó az?
2011. szept. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meghallgathatod mások véleményét, de döntened neked kell. És jó esetben nem egyedül. Ha egyedül kell döntened, akkor baj van. Én akkor inkább nem... ma már, mai ésszel. Ismerősöm ezelőtt X évvel, férjével közösen vártak babát az egyetemen, koleszban laktak, menzán ettek, le is diplomáztak mind a ketten. Nem könnyű, de nem is lehetetlen. Azért jó, ha van segítség, és olyan, aki lelkileg is támogat. A párodon kívül.
2011. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Elgondolkodnék a szexhez való érettségemen. Ha voltam olyan érett, hogy szexeljek, miért is nem voltam olyan okos, hogy védekezzek is? Hmmm. Vajon miért?
2011. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Héhéhéé, 19 éves vagyok és SZŰZ, csak felvetődött bennem a kérdés, ugyanis szoktam nézni a várandós tiniket. :)
2011. szept. 14. 16:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
abortuszt
2011. szept. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hú de könnyen rámondja mindenki, hogy abortusz, meg azt is h tartsa meg. ez azért ennél sokkal bonyolultabb. akkor is vetesse el, ha a párja 26 éves, saját lakással, jövedelemmel, komoly felfogással és szeretik egymást évek óta? fősulit be lehet fejezni levelezőn is. nem kell azért eldobni, mert egy kis probléma. vannak itt fokozatok, illetve tényezők, amit nem lehet nem számításba venni. vagy nektek minden fekete-fehér? anyáitok hány évesen szültek? 20? 19? 21?
2012. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!