Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele fogok ebbe őrülni. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele fogok ebbe őrülni. Mit tudok tenni, ha elveszíteni sem akarom?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom nemrég szerelmet vallott nekem. Megbeszéltük a dolgokat, mivel én csak barátként tekintek rá, és azt mondta, tegyünk úgy, mintha mi sem történt volna.

Elég sokszor találkozom vele, mivel két háznyira lakunk egymástól. Nagyon sok időt töltünk együtt, és iszonyatos lelkiismeret-furdalásom van, mert látom rajta, hogy meg akar csókolni, meg miegymás, miközben próbálja visszafogni magát valahogy. Sajnálom, hogy ezt teszem vele, viszont amikor "eltolom", akkor néz rám a kiskutya szemeivel, hogy ezt most miért?! Ő is csak kínozza magát... Felajánlottam, hogy találkozhatnánk meg beszélhetnénk kevesebbet, vagy valami, de azt mondta nem akarja. Mit tudok csinálni, hogy ne legyen meg köztünk ez az ilyen szempontból feszült légkör?

14L


2011. szept. 14. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mutasd be az egyik dögös barátnődnek v egy dögös csajnak a suliban, tuti hogy onnantól kezdve nem fog rajtad lógni
2011. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom... nem az a típus, aki becsajozna, amikor ott vagyok...

Arra is gondoltam már, hogy "megszakítom vele a kapcsolatot"... Vagy ennek nincs értelme? Nem szeretne ki belőlem könnyebben, ha nem találkoznék vele?

2011. szept. 14. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak megrosszabbat tennel neki.Ne dobd el teljesen magadtgol,nem tett o semmi roszat neked,azt meg soha nem ertene meg ,hogy miatta szakitottad meg a kapcsolatot,sot meg hibaztatna is magat emiatt. Maradaj melette,es vard meg hogy teljen el ez az ido is,ha igaz a baratsag tulleptek rajta, Vagy lehet hogy meg idovel te is bele szeretsz,de az is lehet ,hogy ujra csak egy egyszeru baratsag lesz.
2011. szept. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb ő is rájön, mennyit ér neki az egyoldalú kapcsolat.
2011. szept. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

bocs, véletlen benyomtama cpas lockot de már nem törlöm ki:


fELAJÁNLOTTAD, HOGY NE TALÁLKOZZATOK, DE ELUTASÍTOTA. SZERINTEM INNENTŐL AZ Ő FELELŐSSÉGE. ő TUDJA,MIT BÍR KI ÉRZELMILEG. éRTEM AZ AGGODALMAD, DE HA SZÍVESEN VAN VELED, AKKOR NEKI IS ÉRTENI EKELL TÉGED.

2011. szept. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!