Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a nagyon szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nagyon szép lányok inkább vannak egyedül mint a kevésbé szépek?

Figyelt kérdés
Úgy értem nincs párjuk.
2011. szept. 14. 20:46
1 2
 1/13 Tréfarépa ***** válasza:
78%
Mert mindenki csak megrépázná őket és aztán mehet a levesbe :)
2011. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Walk With Me ***** válasza:
94%

Vagy pedig mert nem mernek hozzájuk közeledni, mert gondolják;

a, ilyen szép lánynak biztos van barátja

b, szép lány... biztos el van szállva magától, pff beképzelt rib*nc

c, túl jó nő nekem, mert én ilyen meg olyan meg amolyan vagyok, biztos szóba sem állna velem

2011. szept. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Timci0921 válasza:
78%
Szerintem egy az hogy a lányok is válogatósak, túlságosan is... Meg igen lehet hogy nem közelítenek hozzá sokan.
2011. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A második válaszoló c, pontjáról jut eszembe. Azt vettem észre, hogy sokan valóban "beérik" egy mondjuk így, "kevésbé esztétikus" csajjal, csak hogy ők is fel tudjanak már mutatni egy "trófeát". Nehogy az legyen hogy beég a haverok előtt, hogy neki még nincs nője. Vagy az van hogy ilyen sok embernek ferde lenen az ízlése e téren (is)? Mit gondoltok erről? Én mindenesetre nem adom alább, még ha egyedül maradok is.
2011. szept. 15. 02:10
 5/13 Walk With Me ***** válasza:
58%
Hát én sajnos nem tudok vonzalmat érezni olyasvalaki iránt, aki nem tetszik, lehet akármilyen "tökéletes" belül az illető. Próbáltam, de nem megy. Nem azért szeretnék "esztétikus" barátnőt, hogy mutogassam (magányos lovas vagyok, nem is igazán lenne ki előtt "felvágni" vele :)), hanem mert a szerelem fontos része a szexualitás - szexuális vonzalom. Szóval ha találkozom egy olyan lánnyal, aki külsőleg-belsőleg megdobogtatja a szívem (és fordítva is) akkor lesz párkapcsolatom, addig meg nem fogok összejönni valakivel "csak legyen már" alapon, mert csak egymás idejét rabolnánk.
2011. szept. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

"a lányok is válogatósak, túlságosan is..."


Ez a lényeg. Ezek a csajok már annyira tökéletes fiúkat keresnek, el se hinnéd.

2011. szept. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

ugyan..

hány nagyon szép csajt láttál már HOSSZÚTÁVON egyedül?

Én egyet sem. :)

A szép lányoknál lehet egy réteg nem mer közeledni, viszont vannak a nagyon top srácok, akik próbálkoznak náluk, de ugyanúgy a kevésbé top is próbálkozik, mert vesztenivalója nincs.

2011. szept. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre hogy azért nem mernek közeledni a fiúk, mert ahogyan előttem már leírták, félnek attól, hogy el lesznek hajtva illetve mert nem felelnének meg nekem (ami gyakran igaz is). Ezért vagy félénken viselkednek, vagy pedig úgy próbálják felhívni magukra a figyelmem, hogy iszonyatosan modortalanul viselkednek.
2011. szept. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én meg elmondanám, hogy sok ismeretlen lánynál próbálkoztam volt, akikkel lehetett dumálgatni, de úgy néztek rám, mint egy hülyére, pedig csak ismerkedni próbáltam, kedves voltam, meg egy kicsit poénos.


Kinevettek, de lesz@rtam, viszont tényleg sok szép csaj foglalt azt tapasztaltam, láttam is a fiújukat, mert még kezet is fogtam vele. xD Szóval inkább a kevésbé szépek magányosak és ők jobban örülnek a közeldésnek, bár tapasztaltam már olyat is, hogy egy kevésbé szép lány is inkább szuperpasit várna...

2011. szept. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

walk with me hozzászólásához

tényleg ezt gondolják a fiúk csakhogy általában jól is gondolják,sőt sokszor a,b,c mind igaz

2011. szept. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!