Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet ismerkedni EMO-kal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni EMO-kal? Tobbi lent

Figyelt kérdés
szeretnék énis azlenni,mert nagyon tetszik astilus csak picit tobet szeretnek megtudni róla/róluk,nemkell most fikázni meg stb. ruháim hajam mondhatni h emo.koszi elore is aki segit
2011. szept. 15. 19:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
temetőkben
2011. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
azon kivul?
2011. szept. 15. 19:59
 3/23 anonim ***** válasza:

vampirefreaks


persze, csak ha tudsz angolul

2011. szept. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
tudok eléggé,de én magyarokkal szeretnék
2011. szept. 15. 20:05
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
szerencsére az EMO mint stílus, divat, és gondolkodás, irányzat kezd hanyatlani.....szerintem, ha megismersz 1 EMO-s lányt, vagy fiút biztos vagyok benne, hogy azok a lányok, fiúk többet is ismernek, mivel gondolom próbálnak összefogni, hogy a nyomorult kis divatjukat néha, néha kinyilvánítják.........keress 1 EMO-s tagot oszt ha szerencséd van jön a többi is....
2011. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
épp 1et keresek..
2011. szept. 15. 20:07
 7/23 anonim ***** válasza:
73%

miért akarsz EMO-kal ismerkedni ?


azok általában 13-15 éves taknyok,akikkel semmiről sem lehet normálisan beszélgetni.

2011. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a csodálatosan kifinomult beszédstílusodhoz és ízlésedhez. Ha ímókat akarsz keresni, menj fel napisz*rra, meg a facebookra, ott vannak bőven ilyen tini-celebek. Ha a több ezer ismerőse közül majd fog veled foglalkozni akkor jó úton haladsz, de ímóséktól ne várj sokat.
2011. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
ok,koszi
2011. szept. 15. 20:13
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kevered a kettőt. nem igazi emó az akinek a hajam meg az öltözködése emós. az Emók vagdossák magukat,depressziósak,meg akarnak halni. Te gondolom nem az ilyen embereket keresed. Akikre te gondolsz,azok a sima emberek,az utcán is megtalálhatóak..
2011. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!