Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nehez kielegiteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehez kielegiteni egy lanyt?

Figyelt kérdés

Meg szuz vagyok es bevallom, legnagyobb felelmem, hogy ha egyszer eljutok egy lannyal a szexig, akkor nem fogom tudni kielegiteni es kudarcot vallok, mint ferfi...

Nyilvan minden embernel mashogy van, de nehez egy lanyt eljuttatni a csucsra? Mennyire fugg a dolog a peniszmerettol? Mikre kell odafigyelni, hogy elvezetes legyen a lanynak az egyuttlet es ne okozzak neki csalodast?

Lanyok! Szamotokra mi az, ami nagyon kiabrandito tud lenni szexualis ertelemben veve, ami miatt azt mondjatok, hogy borzaszto volt az adott sraccal a szex? Ha elso alkalommal nem olyan jo a szex, akkor nem csalodtok, vagy nem abrandultok ki kicsit a fiubol?


2011. szept. 17. 00:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Nyugodj meg, alapból hátrányból indulsz, ha görcsölsz. Első alkalommal senki sem profi, még a lányok sem. Idővel jönnek bele az emberek. Valószínűleg első alkalommal a barátnődnek fájni fog és csak pár alkalom után lesz tényleg élvezhető.

A péniszmérettől ez teljesen független.

Senki nem vár csodát egy olyantól, aki először csinálja.


Annyira pedig nem nagy ördöngősség,több milliárd pasasnak sikerült már :)

2011. szept. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
en sem voltam meg csajjal, de tancoltam mar diszkoban igy lanyokkal, es egy kis csokkal, meg tipi tapival, mar benedvesedik. ugyan nem elegul ki, de innentol mar nem sok lepes:D
2011. szept. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
nem
2011. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Kapalo ***** válasza:
6%
Én is szűz vagyok, de beszélgettem erről a tanárommal, és azt mondta, hogy először idősebbekkel kell próbálkozni, mert azok tapasztaltabbak, és sokat lehet tanulni tőlük.
2011. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Diszkóban a tánctéren tipitapi, bugyiba nyúlás és már nedves is egy vadidegentől? Jó, na mindegy.

Na szóval, kérdező. Nem a péniszmérettől függ elsősorban. Amúgy ha nagyon pici vagy nagyon nagy az általában nem a legjobb. Egyébként a nők nagy részének nem nagyon szokott lenni hüvelyi orgazmusa, bár sok milliárd pasi azt hiszi, hogy neki sikerült már elérnie valakinél, vagy az összes barátnőjüknél. Ez többnyire nem igaz.:) Csak nem minden nő vallaná be, mert nem akarja megbántani a szerelmét. Nem olyan könnyű az. Sokkal egyszerűbb ha a csiklóra mész rá először.:) Ott nagyobb sikereket érhetsz el. Főleg a nyelved segítségével. Közösülni is lehet olyan pózokban ahol eléred a csiklót és közben azt is tudod ingerelni. Sokat segít:) És legyél verhetetlen előjátékban, mert az előjáték nagyon fontos. Egyébként elsőre senki sem fog tőled csodát várni. Azért előtte egyéb módszerekkel gondoskodj róla, hogy a lánynak is legyen orgazmusa. Ezért senki nem fog haragudni rád, sőt. A legjobb ha olyan lánnyal csinálod, aki nem szégyell beszélni az igényeiről, aki ismeri a testét is. Szűz is lehet, azért az első szex előtt már sokan ismerkedtek a testükkel maszturbálás közben. Lehet hogy belebotlasz majd egy olyan csajba, aki tőled várja el hogy kitaláld minden gondolatát. Na az ilyen egy HP. Róluk csak ennyit:) Ha tapasztalt és nyitott a lány, akkor meg úgyis segíteni fog. Ha viszont még szűz akkor úgyis fájni fog neki, a legtöbb amit tehetsz érte, hogy hosszú és tartalmas előjátékkal próbálod a lehető legkevésbé fájdalmassá tenni számára a behatolást. Na ez hosszú lett, remélem nem hagytam ki semmit:) Tanulmányozd a káma szutrát:P

2011. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én viszont mint nő mondom, valamelyik nőt könnyű kielégíteni, másikat nehezebb. Van amelyik nőnek van hüvelyi orgazmusa, másoknak csak csikló orgazmusuk (mint nekem) és van akinek nem sikerült még egyik sem.

Egy a lényeg, ne titkold majd hogy kezdő vagy, nagyon figyelj a lányra, a hangján, arcán látod mi az ami nagyon felizgatja, és azt folytasd.

Első szex alkalmával lehet hogy hamar el is fogsz élvezni, úgyhogy lehet hogy kézzel, nyelvvel stb. is rá kell menned az ügyre. Majd az adott lány, szituáció megoldja ne aggódj!

Amúgy ha szerelmesek vagytok egymásba, nem számít semmi, érzéssel fogtok szeretkezni, és ez a lényeg az egészben, hogy mindketten jól érezzétek közben magatokat. :)

2011. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Egyetértek az előzőekkel. Hozzáfűznék annyit, hogy volt egy pasim, igaz csak rövid ideig, akinek nem volt valami nagy, de nem is ezzel volt gond, hanem hogy azt hiszem először nem akart neki felállni rendesen (pedig már nem volt szűz), ez sem lett volna akkora gond, mert vagy dolgoztunk volna az ügyön vagy egy kicsit hagytam volna "megnyugodni", viszont ő annyira rástresszelt az egészre, hogy már nekem is kínos kezdett lenni. Rángatta, hogy "na gyerünk már", " állj már fel", ez elég lohasztó volt. Ha nem megy, várjatok egy kicsit, simogassátok egymást, csókolózzatok Te pedig ne az elvárásokra gondolj és h mi nem fog menni, csak élvezd és akkor fog menni, tényleg nem érdemes rágörcsölni, az jobban lelohaszt egy lányt, mint az, hogy éppen "nem megy".
2011. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, nagyon hasznosak voltak!
2011. szept. 19. 17:10
 9/14 A kérdező kommentje:
A kovetkezo kerdes merult fel meg bennem: a lanyoknal mi az a peniszmeret (hosszra es vastagsagra), ami mar picinek szamit? Persze tudom, hogy mindenkinek masok az igenyei, de hol kezdodik az a "kicsi" kategoria, ami mar ranezesre is kevesnek tunik es esetleg kiabrandito lehet egy lany szamara (vagy legalabbis elgondolkozik, hogy fog-e egyaltalan erezni valamit a szexbol ekkora meretnel)?
2012. jan. 11. 14:26
 10/14 anonim ***** válasza:

lökjed pajti!neked mekkora?

mert gondolom ezen is parázol tök feleslegesen!

egyébként szerintem egy merev 8-10 centistől már megrettennek a csajok!

azt tanácsolom,h ne pörögj rá ezekre a parákra,főleg időnap előtt ne!mert aztán ha odajutsz,tényleg nem fog működni a cerka!

2012. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!