Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy ezért nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ezért nem volt még senkim?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.

A koromhoz képest, "öregesen" öltözködöm. Nem nagymamás cuccokat hordok, de nem olyanokat, mint a mostani 16 évesek: ülepes nadrág, póló, meg ezek a tucat dolgok (óra, karkötő).

Inkább olyat veszek fel, amiben jól érzem magam (farmer, szoknya, cicanadrág, meg valami csinosabb felső, vagy ing). :)

Nővéremtől már többször megkaptam, hogy "nem úgy öltözködöm, mint egy 16 éves". Ő 19 éves, és az én ruháimat szokta felvenni néha (volt már olyan, hogy ami nekem "nem való" az pont neki való volt")

Lehet, hogy ezért nem kezdeményeznek nálam a fiúk? (Vagy ha kezdeményeznek, akkor olyanok, akik nem tetszenek)

Hozzáteszem, nem a b*zis fiúk (vasalthaj, rózsaszínpóló) tetszenek!!!

Egyébként többen mondták, hogy szép vagyok, de én inkább átlagosnak mondanám magam.


2011. szept. 17. 07:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a ma divatos stílus csak kevés lánynak áll jól. Nem akarom magát a stílust szidni, hiszen mindenkinek jól áll valamilyen stílus. De ha neked ez a stílusod, akkor igenis ezt kell követned. Ha pedig igazuk van, és tényleg az öltözködéseddel van baj, akkor semmi mást nem kell tenned, mint pár új ruhát beszerezni és bomba csaj leszel :)


A "bzis" öltözködés szerintem is nevetséges a fiúk 99%-ánál, de meg meg kell hagyni, hogy van akinek igenis jól áll az olyan kinézet. Szerintem ha egy ilyet látnál, téged sem zavarna ha az illető rózsaszín pólóban van :)


Amúgy ha gondolod, küldj képet, és akkor biztos többet tudok segíteni :) Már amennyire értek hozzá :) Cserébe én is küldök képet, ha szeretnéd :)


18/F

2011. szept. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy TE jól érezd magad! Ne érdekeljen mit mond más. Te elégedett vagy magaddal? Ha igen, akkor minden rendben van! A ruháidat sem kell, hogy lecseréld. Ez butaság, hogy ezért nem udvarolt még neked senki:) Ne aggódj, 16 éves vagy, fiatal vagy még nagyon, az idő múltával majd jönnek a fiúk hidd el! Szép napot!:)


23/F

2011. szept. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
07:49 is okosat mond :) A kinézeted 90%-át az adja, hogy hogyan érzed magad :) A ruha stílusod olyan legyen, amiben magabiztosnak érzed magad.
2011. szept. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

Csak nővérem mondja, hogy "öregesen" öltözködöm. A többiek nem nagyon. Az osztálytársaim (lányok), inkább megdicsérnek, hogy milyen csinos vagyok (olyanok is, akikkel igazából semmilyen a viszonyom).

Képet nem szeretnék küldeni bocsi :)

2011. szept. 17. 07:52
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, jól érzem magam :)

Néha azért örülök is, hogy nem olyan vagyok mint a többi lány ( szinte ugyan úgy néznek ki, csak max. az egyiken sárga a másikon meg piros póló van)

2011. szept. 17. 07:56
 6/12 anonim ***** válasza:

Pont ez a lényege az egyediségnek, hogy nem kell úgy kinézned, mint a többik. Amúgy én imádom egy nőn a cicanadrágot - persze ha jól áll neki-. Viszont nekem sok ismerősöm öltözködik úgy, ahogy te, szóval errefelé inkább ez a tendencia és teljesen normális, nem öreges. :)

19/F

2011. szept. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, és nem volt még senkid, az 99%-ban azért van, mert túl válogatós vagy, és csak a legjóképűbb srácok kellenének.
2011. szept. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"nem a b*zis fiúk (vasalthaj, rózsaszínpóló) tetszenek"

akkor én megfelelnék neked 17F :)

2011. szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nehéz lenne pontosan leírni, hogy mi az, ami egy fiút arra késztet leginkább, hogy egy lányhoz közeledjen leginkább! De az biztos, hogy nem a szépsége, vagy az öltözködése az, hacsak valamelyik nem egészen extra! Hanem egy olyan kisugárzás, ami az egyéniségből fakad és valahogyan jeleket küld kifelé, hogy szabad-e vagy nem. Nagyon csúnyácska lányok is irtó könnyen találnak partnert, ha olyan az egyéniségük.
2011. szept. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

öltözz csajosabban akkor :D ennyi

Am meg nem a ruha számít hanem a szépség (80%ban az evolúció-pszichológia szerint a fiúk szemében, szal arra gyúrj rá)

2011. szept. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!