Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Békében vagy haragban váltál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Békében vagy haragban váltál el az exe (i) dtől?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
is-is,de van olyan exem,hogy ha látom hogy jön szembe inkább eltérek máshová,mert még látni se bírom
2011. szept. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Békében, bár eleinte nagyon fájt, hogy eldobott... Viszont már túl vagyok rajta, szinte mindennap látjuk egymást. :) Egy köszönés, mosoly és ennyi. :D
2011. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egy exem volt és úgy váltam el tőle 1,5 év után hogy az utolsó fél évben nem is beszéltünk és azóta se, ez volt majdnem 4 éve 20L
2011. szept. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Békében és haragban.

Elhagyott, majd már eljegyezve vallott újra szerelmet és folytatni akarta tovább, de a másikat is meg akarta tartani.

Ja és a szakító ok a pénz volt...


Azthiszem nem is haragszok, hanem egyszerre vagyok hálás amiért megszabadultam egy ilyen embertöl, másrészt meg a hányinger kerülget.


Keresett sokáig, elküldtem és töröltem mindenhonnan magam, elköltöztem......

2011. szept. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 napietus ***** válasza:
mindegyiktől békében. van, amelyikkel tarom a kapcsolatot, van, aki messzire került, így nem igazán (csak szülinapkor üdvözlet és ennyi).
2011. szept. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a legtöbbtől békében vagy épp teljesen semlegesen, csak úgy elmúlt és kész


két olyan van, akitől haraggal váltam el, és azóta sem beszéltünk, de tudom, h nem haragszanak rám, sőt,pont ők azok,akik azóta is szeretnek és hiányzom nekik... én sem haragszom rájuk, csak azért nem keresem őket, mert nem szeretném felzaklatni a lelkivilágukat, hiszen tisztában vagyok a még mindig irántam táplált érzéseikkel...


22/L

2011. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én békében váltam el mindenkitől! Máig nagyon jóban vagyunk..:)
2011. szept. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát egyikkel se vagyok beszélő viszonyba. Szóval érted.
2011. szept. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
hát én az exeimtől nagyon nehezen váltam el :( főleg a metin2.exe-től de ottvan még a metin2mester.exe de parancssor.exe azmég megvan^^ de sajnos kitöröltem a lomtár.exe-t:/
2011. szept. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nevezzük békében...mert smsen keresztül lett vége,sajnos..:D
2011. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!