Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi van? Mikor fogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Mikor fogom tudni elfelejteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok és van egy fiú, férfi akibe már 2 éve szerelmes vagyok. Ő 26 éves. Tuti, hogy érez/zett irántam valamit, mert mutatta. Tehát nem voltam neki közömbös. De sajnos soha nem tudtam meg, hogy mégis mit. Elköltözött most nyáron külföldre. Elérni nem tudom, mert minden közösségi oldalról letörölte magát. Ez igazából ilyen tiltott gyümölcs volt, mert nem szabadott bármit is érezni iránta. Sem neki, sem nekem. De nem tudom kiverni a fejemből. Folyamatosan, minden éjszaka vele álmodok és úgy szeretném ha vissza jönne. :( Szerintetek hogy felejtsem el örökre? Hogy töröljem ki az emlékeimből, a szívemből mindenhonnan?
2011. szept. 17. 11:46
 1/9 krvua ***** válasza:
amnézia.
2011. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
erre nincsenek ötletek, ugyanígy vagyok, egyelőre még szenvedek, egyszer úgyis vége lesz...
2011. szept. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

soha

ez így van.........

nekem vagy 6 éve tetszik egy lány és visszautasított azóta is szeretem

2011. szept. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Húú :( De amúgy ez nagyon kegyetlen! Hiába próbálkozok, nem megy. Próbáltam már más fiúval, de úgy sem ment.

Sok sikert a válaszolóknak!!

2011. szept. 17. 11:55
 5/9 anonim ***** válasza:

tegnap BZMEG



milyen VILÁGOT ÉLÜNK ? EGY KISLÁNY EGY FELNŐTT EMBERREL????????????????????????????????????????????????????????

2011. szept. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy valamit nagyon sürgősen tisztázz magaddal, kislány: ha valaki igazán akar minket, annak egyértelmű jelét fogja adni. Amikor ennyi idős voltam mint te, én is ilyesmiket túráztattam magam, hogy jajj, de hát tuti érzett valamit. Igen, lehet, hogy érzett, de annyit egész biztosan nem, hogy akarjon tőled valamit. Többszörösen tapasztaltam, hogyha egy férfi veled akar szívvel és lélekkel lenni, akkor nincs, ami eltántoríthatná. Úgyhogy ennek alapján egész biztos lehetsz benne, hogy ez a pasas soha nem akart téged igazán. Mit tegyél? Fogadd el ezt, és kezdj élni a mában.


25 N

2011. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"tegnap BZMEG



milyen VILÁGOT ÉLÜNK ? EGY KISLÁNY EGY FELNŐTT EMBERREL??????"


Te miről beszélsz? Milyen tegnap? És milyen kislány egy felnőttel? VAK VAGY? NEM LÁTOD HOGY AZ ÉGVILÁGON SEMMI NEM TÖRTÉNT KÖZTÜNK? ÉS NEM MELLESLEG BERAGADT A CAPS LOCK GOMBOD??


Az ilyen embereken vagyok kiakadva.. mikor nem olvassa el normálisan.


Utolsónak: Valószínű hogy úgy volt ahogy te gondolod. Köszönöm!

2011. szept. 17. 14:13
 8/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok..

meg nem is mindegy, hogy mennyi az a rohadt korkülönbség? ha szereti, akkor tök mindegy...jaj de gyökerek az ilyenek, te jó ég! a szívnek nem szab határt a korkülönbség EMBER!

2011. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én 16 vagyok a pasi akiért élek halok szeretem hiányzik az 36éves vicces mi?.. sosem volt semmi de működött nagyon is a kémia egész náyron a közelemben volt. ja felesége is van nem tudom elfelejteni nem megy. ...
2011. szept. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!