Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többször lefeküdtem a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször lefeküdtem a barátommal, egyszer fordult elő hogy óvszer nélkül. Csak a csiklómat dörzsölte beljebb nem hatolt. Mégis félek, lehet hogy terhes vagyok? 3 hete volt a dolog azóta semmi bajom de még nem jött meg pedig ez a 36. nap az utcsó óta.

Figyelt kérdés
Még annyit, hogy egyszer sem csináltuk szerintem rendesen mivel nem hatolt be teljesen, nemis fájt, nemis vérzett. Szóval lehet hogy még szűz vagyok. A menstruációm pedig mindig váltakozó időközönként jön meg szóval van amikor a 27. 29. 32. 30. napon az előtte lévőtől számítva.
2011. szept. 18. 10:18
 1/8 napietus ***** válasza:

vegyél tesztet, itt senki nem távgyógyító.


amúgy ha járt benned f*sz, mind1, milyen mélyen, akkor nem vagy szűz, ha pedig ez óvszer nélkül történt, terhes lehetsz.

2011. szept. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Kb, ugyanígy vagyok, mint te. Maximálisan megértelek, én is tettem fel egy kérdét itt nemrég és napietus meg még nem tudom kik teljes mértékig lehordtak, h spontán vetélésem volt meg ilyenek, mert az aktus(nem volt teljesen az egy részét rakta be a péniszének) után 2 napig barnás folyásom volt. Érdekes, h h lehetett spontán vetélésem mikor akkor veszítettem el a szüzességem.

Az én esetemben rendesen megjött a menzesz és mivel nem élvezett belém úgy gondoltam nincs gond. Most beletették a bogarat a fülembe ezért hnap veszek egy tesztet, h teljes mértékig megnyugodjak. Tedd Te is ezt, még akkor is, ha megjön a menstruációd, nekem is megjött, de hidd el jobb lesz teljes mértéken megnyugodni :) Majd írd meg, h alakult a dolog :)

2011. szept. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
"Többször lefeküdtem a barátommal, egyszer fordult elő hogy óvszer nélkül."Még annyit, hogy egyszer sem csináltuk szerintem rendesen mivel nem hatolt be teljesen" Hogyha nem hatolt beléd, akkor hogy feküdtetek le?
2011. szept. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 napietus ***** válasza:
10:47, a te esetednél a spontán vetélés az f*szság volt. de nem vagy szűz, ahogy a kérdező se. ezt mégis hogy gondoljátok? ennyi erővel akit kis farokkal dugnak meg az is szűz marad :D? nemár....
2011. szept. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi h irtatok...nagyon kétségbe vagyok esve.egyébként az első kommentelőnek üzenem h csak akk veszítem el a szüzességem ha átszakad a szűzhártyám, amit nemhiszek h átszakadt. De amúgy azt tudjátok véletlenül hogy ilyen tesztet csak úgy lehet kapni bármelyik gyógyszertárban?
2011. szept. 18. 12:43
 6/8 napietus ***** válasza:
69%

tesztet bármelyik gyógyszertárban kapsz, sőt, a Rossmannban is van.


szűz meg addig vagy, amíg nem járt benned f*sz. a szűzhártya nem mérvadó, van, akinek már gyerekkorban átszakad pl. torna közben. szóval erről ennyit....

2011. szept. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10:47-es vagyok: Kedven Napietus, egy percig nem mondtam azt, h szűz vagyok gyakorlatilag. Tudom, h nem vagyok az, csak annyit írtam abban a kérdésemben, h én a szüzességem elvesztését onnan számolom, h kivel szeretkeztem "elejétől a végéig" teljesen befejezve. Ez a saját döntésem, ha pl egy nőgyógyász kérdezné meg, h voltam e már ffival akkor természetesen azt mondanám, h igen. Ennyi, de persze mindenki mindent jobban tud, érez mindenkinél. Mennyi ideig voltam ilyen ember én is, tudtam, h kinek mi a jó és mi a helyes és okoskodtam összevissza....
2011. szept. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek télleg nemkéne másba belegázolni...ha ő úgy gondolja lelkileg h csak akk veszti el ha úgy fekszik le vkivel ahogy neku ki megfelelő akk az a saját véleménye, magáról ő dönt. Egyébként igen télleg van aki túlzott sportolás közbe..ezis pont azt bizonyítja h akkor veszted csak el ha átszakad a szűzhártya..legalábbis hivatalosan vagy biológiailag akkor...és egyébként ha még nekem nem szakadt át akkor is lehetek terhes?
2011. szept. 18. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!