Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amikor ide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor ide kiteszi a képét egy szép, és egyben szimpatikus lány, többnyire kifikázzák?

Figyelt kérdés

Míg a kicsit csúnyácskább lányokra azt írják, hogy szép vagy meg hasonló.

Azért hiszem, hogy senki sem vak, azért mindenki meg tudja állapítani, hogy valakinem szép vonásai vannak, vagy sem. Úgyhogy most nem ér az a mondás, hogy "a szépség relatív". Egy bizonyos szintig az, de azért van egy bizonyos határ is.


2011. szept. 18. 17:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
linkelj példát
2011. szept. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Azért fikázzák mert azokat nem kaphatják meg, míg a csúnyácskábbaknál van esély privire vagy hasonló, sztem :D
2011. szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Meg az, hogy szerintem a gonoszkodók többsége lány.
2011. szept. 18. 17:07
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem, a csajok nagyrésze randa aki ki tesz magáról képet.

Kérdező a te képeid is leszólták.


21F

2011. szept. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
kedves kérdező, talán abba nem gondoltál bele hogy azért fikázzák , mert biztos tudja magáról hogy szép lány, mert biztos rengeteg visszajelzést kap, és csak önigazolást keres, mig egy picit csunyácskábbnak akár lehet önbizalom növelő is
2011. szept. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Olyat még nem láttam, hogy egy szép lányra azt mondták volna, hogy csúnya, de az itt linkelgető szépnek mondott lányok közül rengeteget láttam csúnyának, és nem irigységből. Ilyenkor inkább nem is írok semmit, hadd örüljön szegény lány:)
2011. szept. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ismerek olyan lányt, aki mindenki szerint nagyon szép, de ő néha annyira rondának látja magát, hogy azt mondogatja depressziós fejjel, hogy úgy néz ki, mint egy bohóc O.o. És teljesen komolyan gondolja. Mi meg csak összabámulunk a barátnőimmel, hogy ilyen is van? A lány tényleg nem csak szép, hanem gyönyörű, természetes szépség. Vannak szép nők, akik írtó rondának látják magukat. Jessica Alba pl az orrát utálja: [link]

Nem tom, szerintem tökéletes a kinézete.

2011. szept. 18. 17:14
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Azon is múlik, hogyan teszi fel a kérdést. Ha úgy, h "ugye szerintetek is szép vagyok?" akkor akármilyen szép, én fikázni szoktam, h ne legyen ennyire elszállva magától.
2011. szept. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezért írtam ki, hogy szép, de egyben szimpatikus lányok is. A beképzelteknek én semmit nem szoktam írni pl, de amikor látom, hogy egy szép, szerényebb lányt piszkálnak, akkor a védelmére kelek. Utána kevesebb is a csúfolódó, pedig egyáltalán nem szoktam senkit sértegetni, de így is elég meggyőző tudok lenni :). Sokszor egy kép elég hogy érzeni lehessen, valaki milyen belül. A természetességet nem lehet megjátszani. Mindenkinek van bizonyos kisugárzása, ami lerí róla.
2011. szept. 18. 17:29
 10/16 krvua ***** válasza:
83%
mert f@szkalapuk vagyunk:)
2011. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!