Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Hogyan ismerkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Hogyan ismerkedtetek meg a jelenlegi párotokkal? Ki kezdeményezett, mennyi idő múlva kezdtetek el járni? Mivel sikerült meghódítania a párotoknak titeket lányok?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írjatok! Köszi!


21/F


2011. szept. 18. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Hát, jelenleg épp nincs.

A legszebb élményem viszont, amikor csak úgy odajött és bemutatkozott. Már akkor levett a lábamról :) Valahogy annyira azt éreztem, hogy hozzám tartozik, mint még soha :)

Bár én már előtte is észrevettem, megláttam, hogy hogyan mosolyog. Fantasztikus volt, aztán az a remegés, ami elöntött, amikor odajött :) Életem legszebb élménye :)

2011. szept. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Május közepén ismertem meg a barátnőmet. Ez az egész úgy kezdődött hogy mentem az utcán egyedül voltam már este 7 óra körül lehetett. Ott ment a csajszi és ugye szegénynek leszakadt a táskájának a pántja és ami a táskában volt cucc az mind ki esett a földre, megálltam segítettem neki felszedni a cuccokat. A csaj nagyon kedvesen rám mosolygott és bemutatkoztunk egymásnak, majd el ment. Végül néhány nappal később újra összefutunk egy helyi szabadtéri szórakozó helyen, ő ismert meg én észre sem vettem, aztán meghívtam egy italra ameddig a haverjaimat vártam és jól eldumálgattunk végül velünk bulizott főleg velem. Este én kísértem haza aztán telefon szám és email cím csere volt facebook jelölés és még sorolhatnám. Aztán csevegés lett belőle, több találkozás végül összejöttünk :) és imádjuk egymást. Én: 19/F, Ő: 18/L
2011. szept. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
honfoglalón azt írta, hogy ne lépjek ki és 2 nap múlva kezdtünk el járni, 4 éve 20L
2011. szept. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

börtönben lehajoltam a szappanért :)

17/F

2011. szept. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagy társasággal a Balatonon nyaraltak a srácok, mi pedig barátnőmmel pultosként dolgoztunk lent.

Majd esténként már oda jártak bulizni ahova mi. Egyik este sétáltunk haza, lementünk egy közbe eső strandra, kettesben leültük lábunkat lógatva a vízbe, és sokat beszélgettünk.

Kb. 1 hónapig kérettem magam, mire járni kezdtünk. :)

Az őszinteségével, nyíltságával, úriemberségével hódított meg.

2,5 éve vagyunk együtt töretlenül hatalmas szerelemben! :)

2013. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
59%

Ő újonnan került az osztályomba, hamar összebarátkoztunk. Szinte ő volt a fiúk közül a legjobb barátom, amikor elkezdtem egy kicsit többet érezni iránta. Mint később kiderült, ez kölcsönös volt :) egy hónapja járunk, ő kezdeményezett. És engem azzal fogott meg, hogy mindig meg tud nevettetni, hogy kedves és őszinte.

12L

2015. nov. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!