Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, találkoztatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, találkoztatok már olyan fiúval, akinek extra érzékeny volt a combja bőre, és már a combja simogatásától el tudott sülni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 06:13
 1/4 anonim ***** válasza:
szerencsere nem
2011. szept. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alex Lion ***** válasza:
Én hím vagyok, de bátran felvállalom hogy hasonló cipőben járok. Mondjuk én azér attól még nem fogok elcsöppenni, de igen magas szinten felizgulok :$
2011. szept. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, amikor meg szuzek voltunk es kb 15 evesek. Azota szerencsere nem (ha ilyen a baratod, vagy te vagy ilyen, akkor meg kell tanulni "tartani" - ha elsore nem is sikerul, a msodik-harmadik mar jobban fog menni :))
2011. szept. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem, de ez nagyon kisfiúra vall... vagy egy recskagépre. Talán kinövi... reméljük, mert ez nem dicsőség. XD
2011. szept. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!