Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ennyire fekete-fehérben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ennyire fekete-fehérben látják sokan a világot? Lesz máshogy?

Figyelt kérdés

(Például azt mondja sok ember egy pasira hogy nem lehet meleg mert felesége van és gyermekei. De miért? A legtöbb harmincas full meleg pasinak, manapság (is) felesége van és gyermekei és mellesleg pasi szeretője.

Sokan meg azt mondják nem lehet meleg mert "felesége van és gyermeke". De kérem ez hol mond ellent?????? - amúgy lehetne még biszex is. Bár én most meleg szót a homoszexuálisra értetem.)


Most ennyire fekete-fehérben látják sokan a világot? Lesz máshogy?


2011. szept. 19. 12:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Ket modon allithatod teljes bizonyossaggal valakirol azt, hogy homoszexualis, vagy biszexualis (fuggetlenul attol, hogy kozben van-e csaladja): ha o maga mondja ki es teljesen biztos, hogy nem hazudik, vagy ha rajtakapod, ahogy eppen szexualis aktust letesit a sajat nemenek egy kepviselojevel!


Minden mas esetben maximum csak talalgatasrol van szo, es addig nem lehetsz biztos benne, amig csak valaki mastol hallod, hogy "Kepzeld! XY-nak felesege, gyerekei vannak, kozben meg egy ferfival jar ossze!".

2011. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 ani87 ***** válasza:
naná, ennél csak rosszabb lesz, gondolj bele hogy működött minden 10 évvel ezelőtt, és gondolj bele most, és gondolj bele mi lesz 10 év mulva
2011. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Hát tíz éve sokkal több hazugság volt, és akkor az a baj hogy tíz év múlva még kevesebb lesz?


Amúgy ismerek több full meleg pasit akinek van neje.

Sok ember titkait ismerem, valahogy meg találnak vele. (Ezért bele kóstoltam is az ide vonatkozó szakmákba is.)

Nagy álszentség van ebben az országban.

2011. szept. 19. 12:48
 4/30 anonim ***** válasza:

Ez nem alszentseg... szimpla idiotizmus!

Nezz vegig ezen az oldalon is, alig tudnak irni az emberek, egyre hulyebb mindenki... hogy varhatnank el toluk, hogy megertsek, hogy a vilag sokszinu es barmi megtortenhet?! Akar az is, hogy valakinek a csaladja mellett szeretoje van, aki raadasul a sajat nemebol kerul ki...


Nem akarok itt frocsogni, felhaborodni, panaszkodni, vagy barkit lenezni, de egyszeruen teny, hogy rengeteg a buta ember es itthon a helyzet csak egyre rosszabbodik, megyunk szepen lefele!

2011. szept. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Miért?


Sem a liberál terror, sem a visszarendeződést nem látom. Az tény hogy nincs sok és nem is lesz sok váltózás egy generáción belül.


De a "Lesz máshogy?" jogos. Mert a fiatalság más mint régen, de ugyan úgy mintha azt a mást is de ugyan fekete-fehéren látná. De ezt nem tudom pontosan. Ezért is kérdezem, mert én most kb. 80% 30+ éves és ~20%-ban 25-30 éveseket ismerek ("csak").

2011. szept. 19. 13:22
 6/30 anonim ***** válasza:
Kicsit túlmegy a kérdés keretein, de én azt nem értem, hogy ha valaki meleg, miért van felesége? Talán úgy tudom elképzelni, hogy a feleség is tud róla, valamiért nem vágyik már szerelemre, jól megvannak és ezzel elégedett. Nem tudom, van-e ilyen... De az olyan szemétség, mikor a meleg pasi átveri a nőt, csak hogy így elfogadtassa magát a társadalommal, közben pedig meleg szeretőt tart és ez csak évek múlva derül ki.
2011. szept. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Hát ez egy nagyon összetett bonyolult kérdés.


A legtöbb pasi a megfelelés (család, munkahely, társadalom ... etc.) miatt házasodik meg vagy mert akar gyereket és családot. Többségében tud róla a nő, de ezt azért úgy érts hogy sok pasi hiába full meleg, elkezdi az életét mint a heterók és utána már nem tudja magában tartani. Hát ez már egy bonyolult élet helyzet.

Kevés az a pár ahol a pasi és a nő előre ezt tisztázni tudja. De van ilyen is. "Még" hírességek közt is - apám ismerősei - van ahol egy full leszbikus és egy full meleg egy több gyerekes boldog pár. A pasi szertője volt az após és ő boronálta őket össze. (Itt nem árulom el kik ők.)

2011. szept. 19. 14:19
 8/30 A kérdező kommentje:
élet helyzet.* élethelyzet.
2011. szept. 19. 14:20
 9/30 A kérdező kommentje:

Nem akarom és akartam erre kiélezni! Ez csak egy példa volt. A "ribi kérdés" is ilyen.


"Most ennyire fekete-fehérben látják sokan a világot? Lesz máshogy?"

2011. szept. 19. 16:09
 10/30 anonim ***** válasza:

"Most ennyire fekete-fehérben látják sokan a világot?"

Mert nem ertik, hogy ha valaki homo, akkor megis mi a francot csinal egy novel??? Es ebben sok igazsag van. Ezzel kapasbol ket ember eletet tudja tonkretenni, vagy tobbet, ha gyerekeik is vannak. (lasd amerikai szepseg)

2011. okt. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!