Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 22 éves pasinak 15cm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 22 éves pasinak 15cm a pénisze az gáz nagyon? , ha igen miért az?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy ilyen kérdéseket teszel fel.
2011. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
megint egy okos centizős :) az a gáz hogy ezt a kérdést pedzegetik folyamatosan. 1 a fontos: a csaj/csajok kielégülten távoztak utánad az ágyból? igen? akkor nincs gond. nem? akkor van... méretben szaklaponként változó de körülbelül a 10+-1cm körüli méretet tartják a határértéknek aminél már gond lehet a kielégítéssel ezen felül már csak a technikádon és a csaj igényein áll minden. szóval ha a csajnál gond van akkor vagy a technikáddal vagy a csaj igényeivel van gond, azt ne várja el senki hogy minden csajt kitud elégíteni még naggyal sem mivel van aki meg azt nem szereti :) szép napot! 21/F
2011. szept. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem voltál még nővel, ugye?
2011. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem az. bőven elég. nekem is annyi és a korom is. vastagság számít inkább.
2011. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez volt az 1100 adik. Ilyen kérdés. Ha még valaki ilyet kérdez azt izraeli nagyhatótávolságu válról inditható páncéltörö rakétával megsemmisitem.
2011. szept. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a gáz, hogy a hány centis a farkam kérdések lassan leverik a csúnya a puncim, és a lehetek terhes értelmes kérdéseket.

Mindenki elmondja, hogy nem számít, hogy mekkora a p.csöd, de látom, hogy van, aki még 22 évesen sem képes ezt felfogni. Az átlag különben is pont 14-15 centi. Az a f.szmániás ribanc, akinek ez kevés, az jó pofán kell b.szni és kész.

2011. szept. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

No azért ne legyetek ennyire barmok! Megnézném, hogy akkor is az mondanád nem számít a méret, amikor neked meg harangozna a farkad egy nőben. Nekünk sem jó érzés ha egy fogpiszkáló jár csak ki be, vagyis nem is érezzük. Amúgy a vastagság a fontosabb!

És hát ez sajnos igen.

A jó pénisz méret az ~18 cm hosszú és 4-5 cm vastag. Úgy hogy ez max. kerületnek jó. Viszont ne aggódj, a csajok vagy harmada ha csak nem bébi p*csöd van, vagy túl nagy akkor egyáltalán nem törődik a mérettel! Úgy hogy átengedlek a népes kisebbségnek (a ~33%-ra célzok).

Egy a lényeg ne hirdesd és vagy szégyenld azt amin nem tudsz változtatni!

Én is így vagyok azzal, hogy 19 évesen csak 161 centi vagyok csak.

Ja és sportolj, én lány vagyok és eljárok mindig ugri-bugrizni (aerobic) , hogy a már alacsony vagyok legalább mindig formás maradjak.

2011. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Arról, hogy téged már annyira szétbasztak, hogy harangoznak benned, csak te tehetsz.
2011. dec. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 01:22 Röhejjj, hogy egyesek frusztráltságból kiindulva mit meg engednek maguknak. Én tehet akkor hogy neked akkor van amekkora? Ez egy kérdezős oldal és mindenki igyekszik (rajtad kívül) jó és pontos választ adni.

Én például elég alacsony vagyok, még sem mondok ilyen baromságokat.

Harmadik sráccal vagyok együtt, az elsőnek vékony volt ő vette el a szüzességemet, de már első héten visszatekintve azt éreztem hogy vékony. Csak most tudom, hogy ezért nem volt vele soha orgazmusom (neki ~3,5 centis lehet). A második párom rövid idejű kapcsolat volt, mert Berlinbe ment dolgozni és a távkapcsolat aztán nem működöt. Neki nekem túl vastag volt, vagy csak feszült voltam vele. Amúgy vele kb. egy hónap és ha kilenc szex volt. A mostani páromnak ideális a szerszáma (ezt már csak ezért megmértem és ezért olvastam utána.) Ez a szám pár viszont ha lehet az én titkom marad. ;-)

2011. dec. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!