Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a fiúk, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a fiúk, akiknek lelki "szemetesládája" voltam/vagyok, belémszeretnek, de én őbeléjük nem? Nagyon kínos.

Figyelt kérdés
Szívesen hallgatom az emberek bajait,ha tudok, segítek is. Csak az a baj, hogy amikor férfiakkal vagyok így, előbb-utóbb egyoldali szerelem lesz a dologból... Fogalmam sincs mi vonzza őket bennem, nem vagyok egy nagy szám kinézetre... Szerintem az, hogy figyelek rájuk meg minden. De olyan rossz és kellemetlen tud ez lenni, neki rosszabb, de nekem is rossz, mert én meg egy barátot veszítek el... Nem tudok nem barátkozni fiúkkal is, mert világéletemben jobban ki tudtam jönni velük. Nem tudom, mi a megoldás, ha nektek van ötletetek...
2011. szept. 19. 15:55
 1/8 bakcsorider ***** válasza:
47%
szólj a kukáskocsinak és elviszi őket :)
2011. szept. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nana, én itt tanácsokat kérek, te meg kifigurázol :). Na de komolyan mit lehet tenni?
2011. szept. 19. 15:58
 3/8 anonimikusz ***** válasza:
Mondd azt,h leszboszi vagy :D
2011. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jujj,dehogy.
2011. szept. 19. 16:00
 5/8 bakcsorider ***** válasza:

mond meg nekik őszintén, hogy te nem érzel irántuk semmit :)

ez a legtisztább :)

2011. szept. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ezzel az a baj hogy te egy biztos pont vagy az életben és mikor erre rájönnek beléd szeretnek és sztem nem hiába de erre csak azt tudom mondani hogy ha látod rajtuk hogy kezdenek másképp rád nézni mond meg h csak barátok vagytok mielőtt a srác még jobban beléd esne ennyit tudsz tenni az ügy érdekében!


19f

2011. szept. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ígyjártam. Mármint a férfi részébe, csak nekem nem volt a lelki szemetes ládám. Mert nekem , ha bajjom van akkor inkább török vagy zúzok szerintem az többet ér:D.

Mindegy szerelmes lettem a lányba aztán "egyoldalú szerelem" az összes barát meg mindenki egymás ellen fordult a kettőnk közti viszályok miatt. És széthúzások egymástól félések jöttek stb..Szerintem akkor járnál legjobban, ha keresnél magadnak valami pasit. Mert nem tudom én a lányokkal már úgyvagyok ,hogy csak arra kellenének mert csak a bajj van velük és erre egy időután mindenki rájön:). De neked szerintem ezt kéne tenned és akkor ezek a dolgok kikerülhetőek lennének.

2011. szept. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, h csak barátkozni akarsz velük, mert csúnyák!
2011. szept. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!