Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mikor volt úgy első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor volt úgy első szerelmetek akivel játatok is? . És megcsókoltátok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen. Megcsókoltam. :D
2011. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 17 évesen. És még mindig együtt vagyunk. Igaz, csak 1 év, de azért örülök, hogy elsőre ilyen szerencsém volt. :D
2011. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

16 évesen csókolóztam először. Nem volt a szerelmem, sőt, rossz emlék.

17 évesen, csíptem a srácot, de nem voltam szerelmes. Ebben az évben két aznap megismerttel is csókolóztam.

18 évesen, azt hittem szerelmes vagyok.

20 évesen megtaláltam a szerelmet.


Visszagondolva kitörölném a többieket az életemből, de akkor lehet, hogy nem találtam volna meg a szerelmem (:

2011. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

15 évesen volt egy kamaszszerelem, úgy kb. 2 évig, de nem jártunk igazából.

Utána 16 évesen összejöttem egy olyannal, akivel máig nem értem hogyan állhattam egyáltalán szóba, olyan buta, hogy azt szavakkal leírni képtelenség. 1 hónapig bírtam mellette.

19 évesen találtam egy olyan párt, aki tényleg boldoggá tett, s bár nem vagyunk már együtt és nem vagyok belé szerelmes már, a mai napig baráti a kapcsolatunk és tisztelem, mint embert.

Jelenleg pedig egyedülálló vagyok, amit pozitívan fogok fel, még élvezem :)

2011. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17 voltam pont szülinapom volt, és volt egy haverom akivel mindig szivattuk egymást, hülyéskedtünk..aznap este összevesztünk, és a veszekedés felszította köztünk azt a bizonyos szikrát..megcsókolt. ő volt az 1. fiú akivel csókolóztam..aztán megbeszéltük h inkább hagyjuk, és felejtsük el a dolgot. egy évig csak szenvedtünk mind2en, mert éreztük h csak a másik kell.. de végül rájöttünk h mégis csak összeillünk:$ Szóval már 2 éve együtt vagyunk. ő volt nekem az első és remélem happy end lesz a vége..:D
2011. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

általánosban 3 fiú is volt, akivel "jártam" (csak egymás kezét fogtuk, vagy azt se) A 15. szülinapom előtt 2 hónappal jöttem össze az első olyan sráccal, akit megcsókoltam. Három hónapig tartott, de az se volt olyan véresen komoly.

17/L

2011. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!!!Nagyon aranyosak vagytok!!!!

És nagyon jók a sztorik :)

2011. szept. 21. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!