Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vág a legtöbb lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peston kérdése:

Miért vág a legtöbb lány gőgös képet?

Figyelt kérdés

Ahányszor megyek az utcán, sokszor olyan csajok jönnek velem szembe, akik tök gőgösen, szinte lenézően néznek az emberekre... vagy szilikonosan, ha épp VV Szandika invázió van.


Kérdem én: miért? Reggel a borongós égen elvakít a nap, láthatatlan citromot szagoltok, vagy eszetekbe jutott, hogy... "tesztek a kettesért suliban ma", és ezért nem lelkesedtek?


Kicsivel több vidámság, mosoly jobban elkelne, nem? :D


2011. szept. 21. 12:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ne figyelj rájuk. Van olyan is aki mosolyog. Nézd inkább őket.

Amúgy meg a legtöbben az utcán sokan a saját gondolataikba vannak elkalandozva. Nem arra figyelnek, hogy ki nézi őket szerintem.

2011. szept. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Manapság már tízből kilenc önértékelési zavarral küzd, és ezekkel a hülyeségekkel próbálják kompenzálni a sérült egójukat.
2011. szept. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az tény, én is el szoktam gondolkodni/merülni a gondolatokban, de azért nem vágok olyan fejet, hogy "hozzám szólsz, megöllek". Csak nem tudom, hogy ezzel mit akarnak... sérültek? Hát akkor végképp nem eltaszítani kéne az embert. :)
2011. szept. 21. 12:17
 4/17 anonim ***** válasza:
én nem nagyon látok ilyen "gőgös" lányokat, nem lehet, hogy férfiak is ilyen képet vágnak szerinted? :D amúgy az előzőhöz csatlakozom
2011. szept. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sok nő azt gondolja, ha gőgösen néz, viselkedik azzal elérhetetlennek tűnik a férfiak szemében és egyre többen ragadnak majd rájuk, mert hát úgy gondolják minden férfinak az kell ami elérhetetlen (ebben sajnos egy kis igazság is van) De arra nem jönnek rá, hogy nem kell ehhez full bunkónak lenni.
2011. szept. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Mitmivan? ***** válasza:
76%

Lehet akiket láttál mind idegesek voltak vagy menstruáltak :D:D

Ha ideges vagyok szerintem én is szoktam "ha hozzám szólsz megöllek" fejet vágni. Meg akkor, ha valaki idegesítően mereven bámul.

2011. szept. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Figyu. Nekem olyan az arcberendezésem,hogy ha alapból nézek,akkor szerintem gonosznak tűnök és kedvtelennek. Pedig én aztán minden kis apróságon mosolygok,ha látok valami vicceset. Szóval lehet csak olyan az arcuk mint nekem:)
2011. szept. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hát, itt felénk (Gyula), a gőgös arc kimeríti azt az állapotot, amit akkor vág az ember, amikor épp lefejelni készül valakit. :D


Elhiszem azt, hogy van, akinek alapból olyan az arcszerkezete, de ezeknek az itteni lányoknak még a szemükben sincs semmi derű, csak néznek sötéten, mint Anakin a Star Wars 3-ban.

2011. szept. 21. 12:50
 9/17 A kérdező kommentje:

Visszatérve korábbi kommentre: nem is zártam ki sehol, hogy a férfiak nem vághatnak ilyen képet. :D Csak most elsősorban a lányok esete érdekel. :DDD


Azt azért kétlem, hogy mindig kifogom a menstruációs időszakokat... :DDD

2011. szept. 21. 12:51
 10/17 anonim ***** válasza:
:D Rossz már az idő biztos azért... De amúgy egyre több a beképzelni pics szóval én ezekről tudom elképzelni,hogy ilyenek.
2011. szept. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!