Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legrosszabb dolog amit eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legrosszabb dolog amit eddig tett veled egy pasi/csaj? (aki a párod, vagy volt párod)

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer a nőm egy óra alatt háromszor leszopott. Ez volt a legrosszabb amit tett. Ennél csak jobb dolgokat csinált.
2011. szept. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Húha. Egy elhagyatott helyre vitt, amire azt mondta, hogy nyugodtan elmehetünk. Én hittem neki,de magánterület volt és jött egy óriási kutya, ami majdnem megharapott. Elkezdtünk menekülni és egy dombon lecsúsztunk, ám a domb alján kerítés volt, így visszakellett mászni, oda, ahol a kutya volt. Ráadásul tél volt, tiszta sár volt minden..Kb 2 óra alatt sikerült onnan eljönnöm. Mindez első randiként..aztán megkérdezte, hogy járunk-e, majd az utcán elkezdte a mellemet fogdosni...
2011. szept. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

csak majdnem jött össze de miután elaludtam 2x vesén rúgott majd mondta hogy hagyjam békén.

F

2011. szept. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
megcsalt a kicsi liba..:D
2011. szept. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
kikötözött és rámengedte a németjuhászokat
2011. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
részegen kerülgetett aztán min 5ször közölte velem hogy költözzek el a pi.csába.
2011. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
miután szakított velem, egy héttel rá összejött valakivel és kirakott egy csomó képet fb-ra + kiírt egy csomó dolgot, úgy, hogy nem azért mentünk szét, mert én ártottam volna neki... én meg akkor még mindig nagyon szerelmes voltam.. 1 évig nem tudtam ezen magam túltenni, minden barátom előtt megalázva éreztem magam..
2011. szept. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

megcsalt a kis köcsög..

20/L

2011. szept. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
A legrosszabb az volt, amikor popón dugott. Fájt, sirtam de nem hagyta abba. Szakitottunk is.
2013. febr. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Meghívott egy buliba, miután szakítottunk, majd az orrom előtt smárolt az új faszijával, akivel már a szakítás előtt összejött. Persze úgy gondolta, hogy úgysem veszem zokon, hisz' már csak barátok vagyunk ...persze csak addig gondolta így, amig el nem kezdtem smárolni a legjobb barátnőjével az orra előtt. Édes volt a bosszú és enyhített a fájdalmon.
2016. okt. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!