Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 65 kg vagyok milyen fogyókuráv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

65 kg vagyok milyen fogyókurával szabadulhatnék meg a feleslegtől?

Figyelt kérdés
65 kg vagyok, szerintetek milyen módszerrel vagy milyen diétával kellene fogyókuráznom, vagy milyen testedzést javasolnátok?
2011. szept. 23. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
és hány centi vagy?
2011. szept. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mivel nem irtál kort és nemet nem tudok segíteni én 14 évesen voltam 60 kb és 178 cm lányoknál ez -8-15 kg szal ha még csak 17-18 vagy akkor semmi bajod ha lány vagy de ha fiú akkor ott komoly testsúproblémák vannak én így gondolom
2011. szept. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem az életmód-váltás a leghatásosabb. rendszeres mozgás pl. futás, bicajozás, és egészséges étrend. lassabb eredmény, de nem hízol vissza, és egészséges leszel:)


nézz utána a neten, egy csomó oldal foglalkozik egészséges étkezéssel.

2011. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fogadd el önmagad. Ne más miatt akarj fogyni.

Amúgy magasságot adhattál volna azért.

2011. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én 120 kiló vagyok és 1,90 magas. Testzsír százalékom 7 :)

Ne fogyjál jó az a hús oda!

2011. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és 160 cm...ez már duci szerintem
2011. szept. 28. 17:42
 7/7 A kérdező kommentje:
jah és lány..
2011. szept. 28. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!