Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha folyamatosan néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha folyamatosan néz titeket egy fiú, de nem megy oda hozzátok, tik odamennétek hozzá?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 18:13
1 2
 1/15 napietus ***** válasza:
48%
nem.
2011. szept. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
papírpöts.. csicska kell vagy pasi?
2011. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
nem, mink nem.
2011. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem téged néz,hanem a kapádat!Tuningolod?
2011. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
nem, mert ha néz, és nekem is tetszik akkor illene odajönni. én sosem fogok odamenni egy fiúhoz. a fiú dolga a választás, anőknek pedig a kiválasztás. és férfiatlan, puhány aki hagyja a lányt kezdeményezni.
2011. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát haver én is úgy jártam nem is olyan rég, hogy nézett egy dögös csaj én nekem is tetszett, de csak nem mertem lépni aztán elhúzott, de még utoljára rám nézett, de aztán örökre eltűnt. :/


Most már baszhatom



a párnám!

2011. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem is bejön a srác, akkor próbálok vele flörtölni, mosolyogni rá, kicsit biztatni, hogy odajöjjön hozzám. Viszont ahhoz félénk lennék, hogy én menjek oda hozzá. Nálam ez valahogy úgy van, hogy flörtöléshez, adott esetben biztatáshoz nem vagyok félénk, és ha már odajött a fiú, akkor a beszélgetés is megy, és nem egyoldalú a beszélgetés, de odamenni szerintem nem mernék.

Szóval én nem hiszem, hogy odamennék. Vagy nagyon-nagyon helyes srácnak kell lennie ahhoz, hogy odamenjek. Meg hát általában nem is a nagyon csendes, visszahúzódó, félénk fiúk tetszenek. Inkább a bátor, beszélgetős, társasági srácok érdekelnek. :)

16/L

2011. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 mus musculus ***** válasza:
76%
Kövezzetek meg, de én simán.
2011. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 napietus ***** válasza:
48%
aztán mire mész vele? nem tudom, nekem nem kéne egy olyan pasi, aki arra sem képes, hogy megszólítson. holott láthatóan nem eszek embert, nincs fegyverem sem (legalábbis nem hordom magamnál). akkor mégis mitől fél? gyáva nyuszi az ilyen...
2011. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 mus musculus ***** válasza:
81%
Figyu, ezt már párszor lepötyögtem erre az oldalra, de szvsz akkor van jogod dobálózni a 'puhap*cs' jellegű degradáló jelzőkkel, ha te magad oda mernél menni a csávóhoz. Amennyiben ez így van, valahol jogosak a szavaid. Én viszont úgy vagyok vele, hogy a pasik is emberek, ergo ők sem lehetnek mindig full bátrak. Lepontozhattok.:D
2011. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!