Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen? Lehetünk még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Lehetünk még barátok? Ha igen hogy?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok már 3 éve, elmondtam neki mit érzek de mondta hogy csak barátok legyünk hát mivel nem akartam eltávolodni tőle próbáltam csak barátként tekinteni rá de nem ment, és a hiánya miatt depressziós lettem és nem százas öngyilkossági kísérletem is volt. De ő utálja a depressziósokat és ezért megutált és én összetörtem lelkileg .
2011. szept. 23. 19:00
 1/3 Vuvu válasza:
100%
talán lehet még belőle valami.próbálj beszélgetésbe elegyedni vele tök spontán aztán egyre többet beszélj vele majd elfelejt mindent és minden úgy lesz mint régen.mondd azt neki hogy már nem szereted vagy valami.
2011. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ojan hatást kell gyakorolni rá,amiröl azt hiszi h nem szereted..:/
2011. szept. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog sikerülni újra összebarátkozni vele mert most rájött hogy egy idióta vagy, azon kivül hogy nem fogtad fel hogy nem akar tőled semmit, miután nemet mondott még ki is akartad magad nyirni. Még az is komolytalan volt ... legyél emós és keress új barátokat
2011. szept. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!