Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy szerelmes vagyok vagy csak rajongok? 13l (többi lent)

Figyelt kérdés

jó ez most hülye kérdés lesz de ti honnan tudjátok hogy szerelmesek vagytok VAGY csak rajongtok a másik lány/fiúért?


mert nekem is volt már olyan hogy tetszett egy srác a suliból,és ott hitegettem magam hogy szerelmes vagyok,ojjeeeee!!:D de pár nap múlva hidegen hagyott...és gondolom ez nem igazi szerelem :'D


viszont most tetszik egy ideje (3 hónapja) egy fiú és nem tudom eldönteni hogy most csak úgy rajongok érte hogy tényleg szeretem? :)


és mielőtt valaki jönne hogy menjek babázni meg minden,kösz nem csak ha esetleg a gyerekem megkérdezné évek múlva hogy ki volt az első szerelmem,nem akarok előkotorni egy rakás fényképet csak megmondani neki hogy ott ül a szoba másik végében :)


mondjuk ez nem biztos hogy lehetséges de jó lenne :P


szóval ti honnan tudjátok hogy szerelmesek vagytok az illetőbe?


2011. szept. 23. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sose tudhatod, csak érzed.
2011. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor meglátod nagyot dobban a szíved.:) ;)
2011. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 mus musculus ***** válasza:
100%
Nem azért, de szerintem ha tényleg felettébb szerelmetes lennél, arról tudnál. Nem sok az a 3 hónap sem, én pl. több, mint egy éve "rajongok" (a te szavaiddal élve) egy srácért, mégsem nevezném ezt szerelemnek.
2011. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
19:11 vagyok én már csak tudom hisz velem ez naponta töbszőr megtörténik :)
2011. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
többször*
2011. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D


19:13 de én azért nem tudom eldönteni mert itt is egy csomóan írják hogy ennyi idősen még nem is lehetek szerelmes meg hogy ennyi idősen még csak rajongás van...


pedig én tényleg úgy érzem,hogy szerelmes vagyok a srácba de ennyi idősen nem is lehetek szerelmes...o.O

2011. szept. 24. 11:16
 7/12 mus musculus ***** válasza:
100%
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy lehetsz szerelmes, csak másképp, mint egy felnőtt. Néha az ilyen kamaszkori szerelmekből is kisül valami komoly, szóval ne mások véleményére alapozz.
2011. szept. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ahhaa :D értem :) köszi :P


mondjuk ez igaz,a haverom szülei is kamaszok voltak mikor összejöttek és utána gyerekeik lettek meg minden :)


bár hivatalosan nem voltak házasok..:S és most nemrég szétmentek :(


de azért tök jó lehetett :)

2011. szept. 24. 14:01
 9/12 mus musculus ***** válasza:

Igazán nincs mit.:D

Na látod, van előtted élő példa is. A nemrég bekövetkezett "szakítás" ebből a szempontból mellékes, mivel a figyelem most a kamaszkori kavargatásokból való komoly párkapcsolattá alakulásra összpontosul. Ilyen téren nem kell törődni a "nagyok" szavaival, köztudott tény, hogy szeretnek általánosítani (legalábbis a többség). A sok tinip*csa lebeg a szemük előtt, akik gyakrabban cserélnek alsóneműt, mint pasit, és mindről azt állítják, hogy halálosan beléjük vannak esve.

Lényeg a lényeg: lehetsz szerelmes.:D

2011. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

akkor megnyugodtam :D:D


amúgy az véletlenül nem úgy akart lenni hogy többször cserélnek pasit mint alsóneműt? :D

2011. szept. 24. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!