Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevallottam neki hogy szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallottam neki hogy szeretem. Erre sajnálom nekem nem tetszel lehetünk azért barátok ezt kérdezte a fiú. Most mit tegyek hogy tetszem neki? most olyan rosszul vagyok

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk fiúknak nagyon sokszor el kell a visszautasítást szenvednünk.


Nektek lányoknak ritkábban.


Fiúknak a belső is számít, lányoknak a külső fontosabb.

2011. szept. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg megszeretted, akkor szerintem semmi értelme a barátságot erőltetni, csak szenvednél.
2011. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tajparaszt ***** válasza:

Ó, bevallottad...

Majd megtetszik egy másik fiú, vele meg barátkozzatok...

2011. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit!!!


Egy fiú ha azt mondja, hogy NEM TETSZEL az azt jelenti h 1 hónap múlva sem fogsz.


A nőknél soxor ez azt jelenti, hogy "teperj jobban te barom"

2011. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első nem tudom, melyik kérdésre válaszolt, merthogy nem erre, az biztos. XD


A férfiak vizuálisabb alkatok, nekik talán picit jobban számít a külső. Valószínűleg ennek a fiúnak fontos, hogy tetsszen a lány, akivel jár és te sajnos nem tetszel neki. Ezen nehezen tudsz változtatni, nem vagy az esete és kész.

Két dolgot tehetsz: belemész, hogy legyetek barátok, megpróbálod jól megismerni, a kedvében járni, hátha megváltozik rólad a véleménye a belső értékeid alapján. Vagy nem görcsölsz rajta, hagyod a francba. Én ez utóbbit ajánlom, mert biztos találsz olyat, akivel kölcsönösen bejöttök egymásnak.

De ha mégis inkább az előbbi lehetőség mellett döntesz, akkor se várj sokáig rá. Ha megkedvel jó, ha nem, akkor jön másik.

2011. szept. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Olvasgatok itt gyk-n és úgy veszem észre, hogy a lányoknak jóval fontosabb a fiú kinézete mint fordítva.

Ha nem tetszel neki akkor nincs mit tenni ez van.

2011. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 menta34 ***** válasza:
Azt valld be magadnak, hogy a pasi mennyire macsó és nőcsábász. Ha az akkor felejtsd el. Ha viszont nem az és nincs barátnője, stb. akkor örülj neki, hogy nem használt ki és fektetett meg. Próbáld meg a barátosdit vele, az elején picit kezdeményezhetsz de utána csak amennyit ő, legyen meg az egyensúly ne akaszkodj rá, viszont ő is szívesen foglalkozik veled akkor miért ne? Ezzel a barátosdival van esélyed arra (de ne éld bele magad előre!), hogy ami elsőre nem volt meg szikra (pl. mert nem vagy egy kilátszó hasú bomba plázacica) ahelyett a szikra helyett később kialakul benne érzelmileg vonzódás irántad...
2011. szept. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.velem nagyon kedves ez a fiu és nagyon fontos neki a véleményem.azt mondta hogy nem akar megbántani de ő nem tudja mit akar.nem az a csajozos tipus egyszer volt még csak barátnője azt mondják neki nem való barátnő mert még nagyon ovi szinten van nemrég ismertem meg szerintem várok egy kicsit és összebarátkozom vele.biztos hogy majd sikerülni fog csak neki idő kell még.egyik osztálytársam azt mondta tuti tecem neki csak még ő maga se tudja igazán.elég bunko és idiota de velem figyelmes és aranyos.kivétel ha haverok előtt játsza az agyát.hát hátha sikerül^^:);)
2011. szept. 25. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!