Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 és fél év van köztem és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 és fél év van köztem és a srác között. Az nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kinek a javára?mennyi vagy?
2011. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én 14 ő 18
2011. szept. 23. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit.

Majd 2 év múlva annyira nem lesz húzós.

Nyilván te is érzed, hogy egy kicsit sokk.:D Szóval... bár ha te 14 évesen vállalod, hogy eleget teszel a srác vágyainak. Te döntésed. ;)

2011. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mus musculus ***** válasza:
Igen, nagyon gáz, hogy ilyen naiv vagy.
2011. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ő egyáltalán nem olyan..És ha valami 'olyat' akarna tőlem akkor rögtön kidobnám.Én nem vagyok egy kis liba aki mindent megtesz neki..
2011. szept. 24. 22:14
 6/8 mus musculus ***** válasza:
Miért vagy te abban olyan biztos (mármint hogy "nem olyan")?
2011. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy már elég régóta ismerem.Régóta barátok vagyunk..csak most kicsit komolyabbra fordultak a dolgok.
2011. szept. 24. 22:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem olyanság kérdése. Van minden egyes pasinak szükséglete, pláne ha ő 18 éves, és ha te a csaja leszel, még jó hogy elvár egy-két dolgot, és ő ugyanúgy rendes marad... Remélem érted mire célzok.. :D
2011. szept. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!