Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Mik azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Mik azok a jelek, amikből egyértelműen meg lehet állapítani, hogy bejövök-e egy ismeretlen lánynak, akivel csak utcán, buszon vagy áruházban láttuk egymást?

Figyelt kérdés
Ha lenne ilyen jel, szívesen odamennék a lányhoz ismerkedni. Csak félek, hogy nem szívesen látna vagy megzavarnám.
2011. szept. 23. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát pl sokat néz, vagy keresi a szemkontaktust, vagy rád néz és ha te is ránézel szégyenlősen elfordítja a fejét... Sok sikert hozzá!
2011. szept. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Szemezés, mosolygás?
2011. szept. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy táblát tart a kezében, amire az van írva, hogy JÓ VAGY NÁLAM!


Mit vársz, hogyan adjon jelt? Próbálj meg közeledni hozzá, szóba elegyedni vele, beszélgetni, elhívni valahová, és majd kiderül.


Egy ismeretlen lánynak nem ismered a megnyilvánulásait sem... Ha mosolyogsz, és ő rád nevet, nem tudhatod, hogy éppen VELED nevet, vagy RAJTAD?


Attól meg ne félj, hogy "megzavarnád". Ha szívesen veszi a közeledést, akkor ki van zárva, hogy zavarásnak venné. Ha pedig nem, akkor ha unatkozik éppen, akkor is zavarni fogod.


Ne jelekre várj, hanem kezdeményezz!!!


Pedro

2011. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Madafaka182 ***** válasza:
47%
A fogazás egy biztos jel
2011. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem fognak hülyének nézni az emberek, ha vadidegen csajokhoz odamegyek ismerkedni?


Akármilyen hihetetlen én nem is a lányoktól félek, hanem a környezettől, hogy mit szólnak hozzám.


Ha csak én és a lány lennénk kettesben, sokkal könnyebb lenne odamenni hozzá ismerkedni. De mivel nem így van, még a környezet is zavar és félek a beégéstől, visszautasítástól vagy, hogy megijesztem a lányokat. :/


Pedig tényleg élőben szeretek ismerkedni, ez a netes dolog sosem tetszett és nem is az igazi.

2011. szept. 23. 20:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nézd, Alekosznak nem vált be ez a módszer, de az egy undorító faszi. Szerintem nem gáz, ezerszer jobb mint a netes csajozás...
2011. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:40


lányként vagy fiúként mondod ezt?


azt el is felejtettem, hogy legalább nemet írjatok

2011. szept. 23. 21:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem bámul folyamatosan 13 mp-ig a szemedbe, akkor esélyed sincs nála. Bár lehet ez 11-14 mp ig, egyszer volt ilyen felmérés de a számra pontosan nem emléxem. Szval ha csak 9 mp ig néz a szemedbe, akkor felejtős.
2011. nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alekosz az nem jött be mert sörhasa volt és kérdőjel alakja. És undorító stílusa, ráadásul ha be is jött először néhány lánynak Alek, akkor is kiábrándultak belőle percek alatt, mert rájöttek, hogy csak egy piás. De mióta megnyert a vv4-et, egymás után aprítja a lányokat.
2011. nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A lány az ajkába harap, csavargatja a haját, a szemkontaktus. A környezet meg kit érdekel??? L
2013. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!