Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már olyan, hogy megtetszett egy lány, de nem a külseje, hanem a belsője? Folytatás lent.

Figyelt kérdés
És pl nem akartatok ez miatt összejönni a lánnyal. Aztán a lány igényesebbé vált, egész jól nézett már ki, egyre jobban. És ekkor már kezdeményeztetek, mert már nem csak a belsője tetszett. Hozzáteszem hogy nem lett beképzelt az új külsője miatt, hanem csak egészséges önbizalmat kezdett sugározni magából. Ha volt is ilyen, nem nézlek le, nyugodtan írd meg. Csak érdekelne :)
2011. szept. 25. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Így jöttem össze a párommal, szerintem elég meggyőző..


Csak önbizalma nincs még mindig :/

2011. szept. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként alapvetően sem tartottam csúnyának, hanem inkább átlagosnak.. Inkább barátkozni akartam vele, de beleszerettem.:P
2011. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. szept. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

persze önbizalmat sugárzik ki magából...Jó vicc..

Volt már olyan hogy azért szerettem ki valakiből ,mert jó csaj lett belőle meg egy nagy ri banc is...

Tudod ha a külsőd változik akkor azzal változik a belsőd is...Tudod elég sok mindent elmond egy emberről hogy hogy öltözködik és hogyan viselkedik....

2011. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valaki csinos, még nem ribanc. Ezt kikérem a magam és a barátnőim nevében is. Remélem lesz szerencséd olyan emberekkel találkozni, akikből egészséges önbizalom árad. Mer van ilyen, csak rájuk kell akadni.
2011. szept. 25. 14:49
 7/17 anonim ***** válasza:
46%

Nem az írtam le hogy minden csinos nő ri banc!!!

Csak a nagyjuk!!!

2011. szept. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Akkor bocsi, de totál úgy jött le abból, amit írtál!
2011. szept. 25. 14:54
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Elmondanám azt is ,hogy nem feltétlen nézem hogy a nő topmodell legyen ,mert hiába szép valaki ,de lehet hogy az ágyban nagyon sz ar!!!
2011. szept. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A szexuális életen lehet dolgozni :). Értem, biztos van olyan, aki tényleg nem felel meg, de néha megéri belefektetni főleg ha szerelmes vagy. Aztán meglátod hogy fejlődnek a dolgok.
2011. szept. 25. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!