Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak-e vagy felejtsem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak-e vagy felejtsem el inkább? és, h ha ráírok mit írjak neki vagy mi legyen az ürügyem?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek. Van egy srác akivel eléggé egymásra hangolódtunk találkoztunk nyáron többször is és kb 2 hete is a problémám az, h az utóbbi találka után 1 nappal beszéltünk de észrevettem, h valahogy nem olyan mint szokott lenni, azóta nem beszéltünk, mert én nem szeretnék pofára esni, h ráirkálok közben meg szarik a fejemre, viszont ami furcsa, h féltékennyé akar tenni, de akkor mért nem tartjuk a kapcsolatot úgy mint régen .
2011. szept. 25. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

mi legyen az ürügy?semmi, írj rá, mi lehet a legrosszabb ami történhet? max nem ír vissza vagy leráz, és? így sem jöttök össze hogy nem csinálsz semmit akkor meg?

Vagy ha ennyire fosol akkor ne írj rá, töröld aztán kész, nem lesz semmi.

21f

2011. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

semmi.írj rá,szia,mizu.ilyenek.

nem kell túlbonyolítani.akar valamit úgyis észreveszed,ha nem akkor úgysem fogtok összejönni.tök mindegy mit csinálsz

20l

2011. szept. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem hagyd békén. Lehet, hogy neki ennyi volt, már nem akar tőled mást, ha te meg tepersz utána, már csak gáz lesz, te leszel a csaj, "aki nem ért a szép szóból". Az meg, hogy próbál féltékennyé tenni, lehet, hogy nem is neked szól...

17/L

2011. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
esetleg nem brigittának vagy reginának hívnak?:D
2011. szept. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
bocsi , de nem...
2011. szept. 25. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!