Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme, vagy ez csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme, vagy ez csak érzelgős hülyeség?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel pár hónapja ismerjük egymást. Én kezdettől igyekeztem ráhajtani, ő viszont nem adta be a derekát soha. Eltelt elég sok idő, és mostanra nagyon megszerettem. Közben úgy alakult, hogy neki el kell utaznia nagyon messzire, és hamarosan eljön az idő, hogy talán többé nem látjuk egymást. Van bennem egy olyan érzés, hogy mielőtt elmegy, tudnia kellene, hogy mit érzek iránta, hiszen soha nem beszéltem neki róla, csak utaltam rá sokszor. De nem tudom, miért van ez az igény bennem, gyakorlati hasznát nem látom a dolognak, hiszen kizárt, hogy összejöjjünk. Vajon csak plusz terhet raknék a nyakába, amit magával kellene hurcolnia a világ túlsó végébe? Ha nem mondom el neki, akkor viszont csak én őrülök meg, szépen, halkan, egyedül, az ő tudta nélkül.
2011. szept. 28. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hová kell utazni és miért? Meddig?
2011. szept. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 krvua ***** válasza:
50%

minden érzelem hülyeség...

a többi állatnak okkal nincsen.

2011. szept. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
nincs sok értelme
2011. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból írom h sokkal jobban érzed magad utána,ha kertelés nélkül megmondod neki.

22/F

2011. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mondd el.Veszíteni valód rohadtul nincs,ki tudja mi lesz még..Hajrá

20l

2011. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!