Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a lány? Rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a lány? Rám küldte az egyik barátját azért mert szerinte zaklatom.

Figyelt kérdés
Van egy 7. lány aki ugyan abban a faluban lakik mint én. Eddig nem nagyon ismertem, viszont amikor megtudtam hogy ő is és az idősebb tesója is gitározik, akkor megkerestem facebookon és ráírtam, hogy tudna esetleg a tesója tanítani. Beszélgettünk egy kicsit. Másnap azt mondta hogy szeretne valamit kérdezni. Azt hitte hogy szerelmes vagyok belé, de egy kicsit félreértette. Ez négy napja volt, azóta kétszer írtam rá még facebookon, mert unatkoztam. Ma rám küldte az egyik legjobb barátját, hogy mondja meg nekem, hogy szálljak le róla, de nem rég mondta, hogy igazából nem is rám volt mérges hanem mert elég jól felhúzta magát ma. Nem nagyon akarok foglalkozni vele, de van hogy ő ír rám és nem én rá. Jah és lehetséges hogy megsértődött mert kislánynak neveztem? :D 16/F
2011. szept. 28. 22:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Aki nem értené, 7. osztályos.
2011. szept. 28. 22:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor tiltsd le, hogy ne legyen félreértés.
2011. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt mondtad, hogy nem vagy belé szerelmes (pedig milyen jó lett volna neki a 16 éves pasi...). Szóval innentől zaklatásnak veszi, ha rabolod az idejét.


De egyébként meg vihar a biliben.

2011. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemhiszem hogy megsértődött, de aztán lehet mert kimondtad a tényt.. A törpére ne mond hogy törpe mert megsértődik :D Amúgy én a mai napig használom a kislány, hülyém, cuna, csaje kifejezéseket és senki nem krájolt érte, persze nem a 13 éves KISLÁNYOK :D
2011. szept. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már megijedtem hogy velem van a baj... :D
2011. szept. 28. 22:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, csak még éretlenek az ilyen korosztály inkább barbizzon meg menjen rollerezni, hintázni a játszótérre.. Nagy a köd náluk.. Tapasztalatlanok azt se tudják mit akarnak stb stb.. de sajnos én a 15-18éveseknél is ezt tapasztalom.. 20F
2011. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!