Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy mindig rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindig rám néz ha lát, köszön is, pedig nemrég még elutasított?

Figyelt kérdés
Láttam múltkor is a csajt, úgy nézett, mintha alig várta volna hogy ráköszönjek. Megtehetné azt is, mint más lányok hogy kerül, felém se néz, mintha észre se venne. De ő nem olyan, pedig múltkor elutasított.
2011. szept. 29. 06:07
 1/5 Alex Lion ***** válasza:
100%

1-ha téged néz, akkor evidens hogy lát -.-

2-azért mert visszautasított, az miért akadályozná meg a köszönést?

2011. szept. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Válaszd ketté a dolgot.

Egyszer szerettél volna vele járni, neki viszont nem tetszettél. Ez egy dolog.

Valamilyen szinten megismert(még ha nem is beszéltetek sokat) tehát már nem vagy vadidegen a számára. Ezért van annyi jólneveltség benne, hogy nem néz levegőnek. ez becsülendő és nem furcsa. Főleg manapság!

2011. szept. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy ez azért van, mert meggondolta volna magát.

Ha kulturáltan kezdeményeztél, és kulturáltan viselted a visszautasítást is, akkor emberileg pozitív tapasztalatot szerzett veled szemben, és ilyen értelemben szimpatikussá váltál számára. Én is voltam így sráccal, hogy járni nem akartam vele, de annyira normális volt, hogy rájöttem,tök jó fej, és megkedveltem (de járni továbbra sem akartam vele és pláne azért kedveltem meg,mert ő ezen túllépett, és nem "zaklatott" vele, hanem tudtunk haverok lenni.)

2011. szept. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert volt gyerekszobája?
2011. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mielőtt még nem ismertem akkor is láttam hogy néz rám, persze én is néztem őt mert nagyon jól néz ki(szerintem).


Lehet hogy igaz amit mondtok de akkor az vajon miért volt hogy a buszon hátul ült, én az ajtónál álltam és mikor hátranéztem azt vettem észre hogy pont engem néz?

Persze nem egyfolytában mert néha beszélt hozzá a barátnője, akkor rá figyelt.

2011. szept. 29. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!