Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Naon tetszik egy srác és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naon tetszik egy srác és én is neki csak az a baj h messze lakik ő Pesti én meg Penci ebből lehet kapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 15:10
 1/3 Guth válasza:
Nem hiszem, hogy ez a kérdés ebbe a témába illik :), de miért ne? A távolság ne legyen akadály :D És törekedjetek arra, hogy minél többet találkozzatok (ünnepeken vagy nyáron stb stb) :)
2011. szept. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
94%
"Naon" rossz helyre írtál és ugyan ezt a kérdést már "naon" 64682millioszor feltették, csak a helyek voltak mások. Ott van egy "naon" szépen kidolgozott KERESÉS gomb, ismerkedj meg vele.
2011. szept. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Guth válasza:
100%
ez xD, de igaza van :)
2011. szept. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!