Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem értettem, honnan tudják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem értettem, honnan tudják, hogy a gyerek mikor fogant, melyik aksön a ludas?

Figyelt kérdés
egy ideális párkapcsolatban mondjuk van heti 4-7 szex, ami mondjuk 2-3 mentes, az máris 21, ha a terhességi teszt csak azt mutatja meg, hogy terhes lett, akkor is van vagy 3 hét, amikor megeshetett, de ha ki is mutatják, hogy mondjuk már 8 hetes, akkor is még ezeregy alkalom lehtett abban a pár napban, nem? Ennek ellenére folyton mondják, hogy ez bizony vasárnap történt, doggy stylba és tudtuk, hogy most sikerült. Szóval, hogy van ez?
2011. szept. 30. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy sokszor nincs ennyi alkalom :D Pl. különböző időben dolgoznak a felek, vagy túl stresszes a munkájuk, ritkán van idejük egymásra hangolódni. Esetleg az adott hónapban volt egy betegség, amiért max. 1-2* történt aktus. Kismillió oka lehet, hogy miért kevés a nemi élet. Ha teherbe esnék a páromtól, én is tudnám mikor fogant, mert csak hétvégente tudunk együtt lenni. Meg aztán kinek mi az ideális. Én pl. nem bírnék egy nap több menetet, mert kidörzsölődöm, és nem én vagyok az egyetlen ezzel a problémával. Vannak, akik heti max. 1szer szeretkeznek, mert ilyen a vérmérsékletük.
2011. szept. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudják. :)


A barátnőm férje havonta egyszer járt haza 2 napra külföldről. A barátnőm terhes lett (a férjétől, nem kellenek a megjegyzések), a nőgyógyász pedig váltig állította, hogy 2 héttel később volt. Hiába mondta, hogy pontosan tudja, mikor volt otthon a férje.

2011. szept. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyedüli biztos pont az utolsó menstruáció. Így minden alkalommal ezt tekintik a fogantatás napjának.


20/L védőnő hallgató :)

2011. szept. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Heti 4-7 szex, és mind 2-3 menetes... Na persze, ahogy azt a tinik elképzelik. Az átlagmagyar dolgozó ember, amikor hazaér, már dög fáradt, mert egész nap dolgozott, meg rohangált, úgy kb ahhoz van elég ereje, hogy elnyúljon az ágyán.


Ideális esetben hetente tudnak egymásra szánni némi időt / energiát 2-3-szor hetente. És akkor sem fognak a fél éjszakán keresztül hancúrozni...

2011. szept. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Heti 4-7 szex, na persze, erre senkinek nincs energiája/ideje, csak aki nem dolgozik. Egy átlagos felnőtt kapcsolatban jó, ha hétvégén jut idő 2-3 menetre. Így azért már könnyebb belőni, hogy mikor fogant a baba.
2011. szept. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jé, szinte szó szerint ugyanaz lett, mint az előttem levő válaszolóé :D Pedig mikor elkezdtem írni, még nem volt ott a válsz :)
2011. szept. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
úgy, hogy érzed, hogy ez más volt mint szokott. én mind a két gyerkőcöt tudom, mikor fogant, emlékszem az egész eksönre. lehet, hogy olyankor jobban megnyílik a méhszáj, mélyebbre hatol a pasi vagy nem tudom, de tudni fogod és lehet, hogy pont utána még nem is, csak majd ha visszagondolsz, hogy mikor történhetett miután már tudod, hogy terhes vagy.
2011. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!