Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csupasz / kicsit szőrős /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csupasz / kicsit szőrős / teljesen szőrős mellkas?!

Figyelt kérdés

Melyik tetszik jobban? Esetleg képet is linkelnél?


Elég ciki, de csak most kezdtem el a két mellizmom között szőrösödni (nem csak egy két erősebb szőrszál), pedig már 20 felett vagyok. Sajnos vékonyabb, szálkás testem van, így nem tudom, hogy egyáltalán 'oda való' szőr. :D

Ehhez hasonló alakhoz: [link]


2011. okt. 1. 16:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom szerintem nem jó párosítás a mellszőrzet szálkás / izmos vékony testhez. Legalább is hülyén néz ki.
2011. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
nekem úgy jön be ahogy természetes..tehát ne nyúlj hozzá
2011. okt. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon szőrös semmiképpen se. Vagy csupasz vagy kicsit szőrös, de utóbbi meg ritkán néz ki jól. Nem attól lesz férfi valaki, hogy úgy néz ki mint egy majom.
2011. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Most sincs durva szőrzetem, de épp annyi már van, idegesítő legyen kihúzni őket. :D Na meg, ha elszakad a szőrszál a tövénél akkor ránő a bőr, ami elég sz*r. Így csak a gyanta maradna akkor, amit picit cikinek éreznék. :S
2011. okt. 1. 16:46
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Páromnak is kb. ilyesmi testalkata van és ő szőrös. Nem nagyon, csak amennyire kell (igaz, ha azt vesszük, az átlagnál szőrösebb). Én imádom, szerintem egy férfinek legyen némi szőr a mellkasán. :)


21L

2011. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Nekem tetszik ha egy pasin alkattól függetlenül, van egy kis hancúrpázsit, ne szedd le!! Persze ne legyen egy Csubakka, de némi szőr kellemes...
2011. okt. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Elég hülyén néz ki egy csík szőrzet a két mellizom között meg a köldök alatt, nem?! Főleg, hogyha nem jellemző az illetőre, hogy szőrös.
2011. okt. 1. 17:01
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A köldök alatt nagyon szexi, szerintem. De a mellkason ne legyen szőr.
2011. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 cynic ***** válasza:
76%

aki szerint ez visszataszító, na azoknak ajánlom a 14 év alatti fiúk társaságát. meg a b.zikét.


komolyan, lassan már ciki lesz férfinak lenni. 10 év oszt oda jutunk hogy a f.szunkat is le kell vágassuk, mert pár gyökér kitalálta, hogy az milyen "gusztustalan".

2011. okt. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem pedig kell egy kis szőr. Nekem kifejezetten vonzó, ah egy pasi mellkasa és a hasa (a köldök alatti részen) szőrös. Persze egészséges mértékben.

16/L

2011. okt. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!