Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok hogy csináljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem tanácsot adni hogy mit csináljak, hogy elcsábítsak egy pasit? Az hogy szemüveges vagyok óriási hátrány? És hogy kicsit zsírosabb a bőröm? És a műköröm? 18/L
2011. okt. 2. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha elcsúfítja az arcod a szemüveg, akkor hatalmas hátrány. De ismerek rengeteg nőt, akiknek elképesztően jól áll a szemüveg. Engem a felismerhetetlenségig elcsúfít. A zsíros bőr ellen meg tegyél..a műköröm miért lenne hátrány?:D
2011. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen óriási hátrány nálad, hogy még mindig ott tartasz 18 évesen, hogy a szemüveg miatt nincs pasid...
2011. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez komoly?! Szemuveges vagyok, igaz, szaraz a borom, a mukorom csak alom, mert folyton ragom a kormom, raadasul kover vagyok. Megis 7 eve van ferjem es ket gyerekem.
2011. okt. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

14:24

Aztán majd ne csodálkozz, hogy egyedül kell majd felnevelned a gyerekeidet. Most nem bántásból.

2011. okt. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 oralking ***** válasza:

A szemüveg nem gáz. A zsíros bőrre pedig van megoldás. A műköröm meg lényegtelen, ha van van, ha nincs nincs. Ennyi.


34/F

2011. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

1. Amire van megoldas,tenni kell erte (mukorom, talalo szemugevkeret, zsiros bor)

2. Amire nincs, azt tanuld meg elfogadni normalisan,tenykent kezelni!

3. Legyel onmagad, ha tudsz legyel a kozlebe,hogy legyen lehetosege megismernie,vagy meglatnia, de hagyni kell,hogy a fiu udvaroljon. Ha hozza kozel all a csabitas vagy kezdemenyezes,tedd,ha nem all kozel,szarul fogod erezni magad,megalazoan.

2011. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!