Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez igaz, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez igaz, hogy ha egy fiúban már van egy két doboz sör és úgy közeledik felétek, pusztán emiatt nem is vagytok esélyesek nála és tényleg megérzitek ezt, ösztönösen elutasítjátok a fiút emiatt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi az hogy azért közeledik a nők felé mert nem jönnek be neki?
2011. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

de józanon nem merek odamenni a lányokhoz :/


pedig sokuknak bejövök, állítólag helyes vagyok, de élőben nem tudok odamenni se :(

2011. okt. 2. 20:15
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Gondolkozás nélkül elutasítanám a piás alakokat...
2011. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
jó, de ha meg józanon megyek oda, akkor meg túl félénknek láttok és azért utasítotok vissza, vagy jön a szokásos foglalt vagyok duma, amit részegen is megkaptam már jó párszor
2011. okt. 2. 20:24
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki elutasít az azért van mert nem tetszel neki. Ennyi. Ettől ne legyen már rossz.
2011. okt. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de nem merek odamenni józanon, így még meg sem tudhatom, hogy van-e esélyem ez olyan bosszantó, naponta van lelkiismeretfurdalásom, mert meg sem próbáltam
2011. okt. 2. 20:30
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha meg részegen is megkaptad akkor miből gondolod, hogy úgy sikeresebb leszel? Ha a csajnak van egy kis esze, akkor nem kezd olyannal aki ráadásul még részeg is. Ez nagyon gáz.
2011. okt. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jó, de nektek könnyebb lányok, de ha nektek kéne odamenni egy fiúhoz, aki tetszik nektek tuti nem lenne hozzá merszetek
2011. okt. 2. 20:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Na jó de 2 sörtől max 1 kicsit spicces leszel nem mattrészeg, kizárt, hogy annyira látszódjon rajtad.
2011. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod nem mindenki tolerálja a sörszagot.Legalább utána vegyél be egy rágót.Egyébként engem nem zavarna,nő vagyok de a sört szeretem.Persze csak mértékkel.De most vegyük végig.2 sör után odamész a csajhoz,elhívod randira,és igent mond.Mi lesz akkor veled?Oda is piásan mész mert anélkül meg sem tudsz szólalni?Itt valami baj van az önbizalmaddal,amit meg kellene oldani.
2011. okt. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!