Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ti visszataszítónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti visszataszítónak találjátok, ha egy lánynak sok anyajegye van, mindenféle méretben?

Figyelt kérdés

Nekem a hasamon rengeteg van, van nagyobb is, pici is, mint egy pöttyös labda úgy nézek ki:(

Gátlásosabb is vagyok emiatt, strandokat messze elkerülöm.

22/L


2011. okt. 3. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem vagyok férfi, szerintem semmi visszataszító nincs benne. Emiatt ne legyenek gátlásaid, nem az anyajegyek száma vagy alakja, mérete fog dönteni egyetlen normális kapcsolatnál sem :) Ahol igen, ott jobb is úgy.
2011. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Csaj vagyok, bocsi hogy én válaszolok.

Nekem volt egy pasim, aki totál odavolt az anyajegyes- szeplős lányokért. Minél több pötty volt valakin, neki az annál jobban tetszett. Mutatott is képet egy modell csajról, akinek az egész arca-válla-dekoltázsa szeplős volt, és ő totál oda volt érte.

Szóval kinek mi jön be. Én el nem tudtam volna képzelni a leendő férjemet mellszőrzet nélkül :)

Szóval emiatt ne bánkódj! Ha valaki szeret, akkor nem fog foglalkozni az anyajegyeiddel!:D

2011. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
az anyajeggyel nincsen probléma , inkább a pattanással , de amúgy ha szolizol mivel barnább lesz a bőröd így kevésbé fog látszani
2011. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 balazs20110110 ***** válasza:
79%
Emiatt ne legyél gátlásos,ez nem számít:)
2011. okt. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
aki hajlamos a sok anyajegyre annak a szolitól csak még több lesz. ez igencsak rossz tanács volt.
2011. okt. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok,viszont a páromnak nagyon sok anyajegye van. Nem mondom,hogy tetszik rajta,de nagyon szerelmes vagyok,és ebből kifolyólag nem érdekel mennyi anyajegye van.:) Én pont így szeretem!
2011. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A férjemnek is és nekem is elég sok anyajegyünk van. Soha egyikünket sem zavarta.

Nekem is a hasamon van sok, férjenek a hátán inkább.

Ezzel ne törődj! Ugyanolyan értékes ember lehetsz anyajegyekkel, mint nélkülük...semmi sem számít.

2011. okt. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem egyáltalán nem jelent gondot. A pattanás (kezeletlen pattanás) engem sokkalta jobban zavar, mert az előbbi testi adottság, utóbbi csak igénytelenség...

Emiatt ne aggódj szerintem.

Ha valakinek csak ez nem tetszik benned azt jobb ha nem is fogadod pároddá...

2011. okt. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy kb 1 cm -es májfolt van a válamon és a hátamon is egy. Megszoktak lepődni mások, hogy az ott, mi és zavarban is vannak?! Nem tudom miért ők? Én nem vagyok, sőt közlöm, azt a "gyárban" rakták rám, nem adom! Amúgy nekem tetszik, mert sokkal barnáb mint a bőröm. Minden rajtad múlik. Tudod fejben dől el minden.
2011. okt. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, nekem is van jó pár. Hasamon is van kettő nagyobb.. hátamon, meg így a nyakamon hátul, meg az oldalamon is van egy nagyobb. Mondjuk én gondolkodtam rajta, hogy egyet-kettőt levetetek, mert pl. az oldalamon lévőt a ruha irritálja. De az esztétikai szempontokon túl is érdemes őket bőrgyógyásszal megnézetni évente egyszer, hogy minden rendben van e velük.

Na de ettől függetlenül, aki szerelmes , azt nem fogja ez érdekelni:)

2011. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!