Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mégis hogyan tovább? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis hogyan tovább? Nem tudok kiigazodni a tanáromon...egyértelmű jeleket ad arra, hogy tetszem neki, de amikor kérdezek ezzel kapcsolatban valamit letagad mindent.

Figyelt kérdés
Tudja,h szeretem,szóval simán megtehetné,hogy csak játszadozik veled,de annyira azért ismerem,hogy ő nem az a típus.Meg volt,hogy moziba is elhívott...de hívott még egy csajt:O és nem tudom , hogy miért hívta...utána elment a csaj..és velem volt.és csak mosolygott és nem mert semmit sem mondani...és mondta,h elfog fenekelni(?!)...és próbálkozott már,de nem jött össze...vagy lehet,h csak kanos...és rajtam kitudná élni magát??nagyon szeretem.csak félek,hogy ő nem...meg h nem mehetünk sehova sem,mert meglátnak...és már próbáltam megutálni,bunkó lenni vele...de egyszerűen nem megy...ha bunkó vagyok,mind2-en teljesen elkeseredünk...ha meg utálni szeretném,nem tudom,mert minden tulajdonságát szeretem.Suliban meg amikor órám van vele,valamiért feszült vagyok..és néha kiabálok,idegeskedek,amit alapjáraton nem az én stílusom.Ja és egyszer mondta,h nem szabad,hogy én neki bejöjjek...de ahhoz képest meg ordít róla,h többet érez irántam,mint bármelyik diákja iránt...és én már ezt a játékot nem tudom tovább folytatni,mert nagyon akarom...
2009. ápr. 28. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Ő még tudja, hogy tanár és diák közt nem lehet kapcsolat.

Remélem, sikerül neki megállnia!

2009. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vigyázz nagyon! Ha kialakul netán köztetek egy liezon, a tanár állásába kerülhet. Ezt nyilván ő is tudja, mégis játszik a tűzzel /veled/. Próbáld magad elhatárolni tőle és csak a tanár-diák kapcsolatra szorítkozni, ha nem akarsz magadnak és neki kellemetlenséget. Ha végeztél és még mindig tetszetek egymásnak, az más. Akkor jöhet a nagy lamour!
2009. ápr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem írtad le, hogy hány éves vagy és a tanárod hány éves, mert ez nagyon fontos! Ha pár évvel idösebb csak nálad, akkor persze megeshet, hogy Te is tetszel neki. Én is majdnem abba az esetbe kerültem, hogy majdnem a volt barátom lett a tanárom XD Persze amikor még jártunk akkor nem volt tanár. De nagyon ciki lett volna. Szerintem nincs helye egy iskolában a tanár-diák kapcsolatnak. Max akkor lenne elfogadhatóbb, ha nem a Te sulidban tanítana. De így:S Ha véletlen meglátnak és pletyka lesz belQle akkor ezzel ö is nagyon pórul járhat meg Te is. Nálunk a suliban ez miatt kicsapták a suliból a diákot is és tanárt is!!:S Szerintem ennyit nem ér meg. Ha meg szeretitek egymást akkor megvárjátok amíg elballagsz!
2009. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
32%

Helló!

Tudjátok mit csinálnék ezzel a lúzer utolsó tanárral?

(kikezdeni egy tanítvánnyal, és ő nevezi magát tanárnak?)

Feljelenteném, és elintézném, hogy többet iskola közelébe ne kerüljön..

Nálunk is volt annó egy kis fiatal tanár, aki előszeretettel tapizta a lányokat torna órán,persze tetszett a kis libáknak .. miért?

Mert mindig az kell nekik, ami "veszélyes", meg amit "nem lehet" ... lehet ez valami általános kamaszkori hülyeség a lányoknál...

Neked kislányom tudod mit javasolok?

Járd ki az iskolát .. ne veszítsd el az összes tartásod, mert a mai világban sajnos ez a trendi (gondolok itt az összes netes pi"+ára stb stb) és ne gondold azt,hogy ez helyes.A rövid kis problémaleírásodból is simán rájöhetünk arra, hogy fogalmad sincs arról,hogy mi a felelősség, meg az a szó,hogy felnőtt!

Hagyd a francba azt a disznó tanárt, és kérlek, menny el bulizni hétvégén, szedj fel egy idősebb pasit ha annyira rávagy kattanva a témára, vagy egyszerűen feküdj le az első szimpatikus fiúval akit meglátsz.


Meglátod,ha folytatod ezt a gennyes ügyet ezzel a paraszttal, Te fogod megbánni, de nagyon..

na üdv!

2009. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: Eggyet értek veled de az "összes kis netes pi****a [...]" Mondatot kikérem magamnak! Nem kell általánosítani! Köszönöm.
2009. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
te hány éves vagy, és a tanárod hány éves?
2009. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én 17 vagyok..ő meg 24...és ő nem disznó...ésnem mindenkivel ilyen....nemhiszem el,h miért kell ellenszenvesnek lenni,ha boldog lehetne az ember...és nem vagyok se p'csa se semmi más.egyszerűen csak szerelmes vagyok.és nekem nemazért kell,mert nemszabad,hanem azért,mert teljes mértékben szeretem (: Le lehet őt perverzelni meg minden...én ugyis tudom,hogy nemaz...jah és ha elmennék partyzni..elkap egy 18éves f'szfej aki bevan b'szva...és az sokkal szarabb...szerintem...és nem tudod felfogni ,hogy attól még h tanár neki is vannak érzései...:@( a földrajz tanárom a volt diákjával van együtt,akinek az ofője is volt...)<-csak hogy vannak kivételes esetek is..
2009. ápr. 28. 18:37
 8/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem ez egyáltalán nem gáz... csak vigyázzatok h nem le legyen semmi baj...

(am neked is volt egy föci tanárom aki egy csajjal van együtt az osztályából... szal pls priviben leírod h hova jártál suliba? :D)

2009. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ebben semmi borzalmas...Azért,mert tanár,még ő is ember.Jövőre érettségizel, vagy azután? Tényleg jobb lenne ezt megvárni, vagy addig mindenképpen titokban csinálni.Gondolom egyikőtök sem akar munkát/sulit váltani. És persze,hogy azt mondja,hogy nem szabad,hogy te bejöjj neki,hisz ő a tanárod, és ő nyilván nem mer kezdeményezni. Egyébként az én volt gimis föci tanárom is a volt diákjával van együtt, házasok is már és gyerekük is van, szóval tényleg vannak kivételek!Írhatnál nekem is egy privit!
2009. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!