Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennel ha nagyon tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennel ha nagyon tetszene egy srac/csaj csak az nem lehet a tied mert baratja van?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Várnék és próbálnék beletörődni, de nem hazudoznék meg nem tennék keresztbe a csajnak hogy nekem jó legyen.

Az a legrosszabb ha tudod hogy ott ülsz mellette de sosem lehet a tiéd.:(

2009. ápr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Szia! Elöször is felvenném vele a kapcsolatot, hogy megtudjam milyen a viszonyuk. Mert attól még, hogy van párja, nem biztos, hogy boldog is még vele. És megtudakolnám, hogy tetszek-e neki. Még nem a férje/felesége, így nyugodtan hajthatsz, max. lesz egy kakas- vagy tyúkviadal:D Ha már nem szereti a pasiját vagy csaját, és bejössz neki akkor lehet össze is jöttök!
2009. ápr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

És ha már otthagyja a párját, akkor ez sosem volt igazi kapcsolat. Ha meg valóban szeretik egymást, akkor meg úgysem tudsz tönkretenni semmit. Szerintem megéri!

elözö voltam

2009. ápr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Keresnék mást. Fölösleges ilyen korban, ennyi szép lány/fiú közül pont azt az egy foglaltat kiszúrni. Gimiben volt barátnőm, de iszonyatosan tetszett egy csaj, akinek szintén volt pasija. Három év elteltével egy bulin összefutottunk, és kiderült, hogy egyikünknek sincs senkije, naagyon össze is jöttünk aznap este :) Aztán nem volt több, 1 évig távkapcsolat volt, de nagyon lanyhán, meg is egyeztünk hogy ez nem megy... Szóval, a türelem és a szerencse is segíthet.
2009. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretek 1 lányt sajnálom hogy nem az enyém de nekem az a fő hogy boldog legyen. Ha ő vele boldog legyen vele és én meg beletörődök ...
2009. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálnám elfelejteni és mást keresni. Soha nem rondítanék bele egy kapcsolatba, mocskos dolognak tartanám. Már ha abba belegondolok,hogy az én páromra "menne rá" egy csaj, mert tetszik neki..nagyon megviselne engem is és az egész kapcsolatomat vele, még akkor is ha szeretem. Ha nincsenek meg jól együtt, úgyis vége lesz, és eljöhet a Te időd,de ne mássz bele, mert mindenkinek rossz lesz.
2009. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha kezdetektől tudnám, hogy van barátnője, akkor igyekeznék visszafogni magam, és keresnék mást. Ha már valamennyire közel kerülök hozzá, és akkor tudom meg, hogy van, akkor nem biztos, hogy tovább állnék, bár az lenne a helyes. De ezt konkrétan úgyis csak akkor fogom tudni, ha ilyen szituba kerülök :)
2009. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagynám őket együtt, mert nem véletlen vannak kapcsolatban... Ezen annyira fel tudom húzni magam :@ minek kell elvenni más pasiját/csaját? ez a leggusztustalanabb dolog... és ha ezt veled tennék? Hogy a te pasidra/csajodra mászna rá vki, neked h esne? gondolkozzál már el egy kicsit... ha már nemszeretik egymást majd szakítanak és akkor probálkozhatsz... Mit képzelnek magukról az ilyen emberek...?
2009. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nah itt a többséggel egyet értek én is.

Gusztustalan más kapcsolatába belerondítani.

Szerintem hagyd, majd ha szabad lesz, akkor mehet.

2009. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én is ugyan ebben a helyzetben vagyok! Nagyon fáj, és rossz tudni h nem lehet enyém. Annyira rossz.
2010. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!