Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 14-16 éves srácok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 14-16 éves srácok miért hiszik, hogy a 21-24 éves csajok szívesen lefeküdnének velük?

Figyelt kérdés
Nálam is sürün bepróbálkoznak. És elgondolkodtam, hogy nem veszik észre magukat, hogy egy felnött nönek már nem "gyerek" kell? És ha nemet mondok, akkor felháborodnak, hogy mi az, hogy nem akarom! Ez abszurd nem?
2009. ápr. 28. 16:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Ez gaz ;)) neked ferfi kell az agyba es nem egy gyerek.Nyugi,verik a nyaluk e almodoznak ;) 18/L
2009. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
vannak olyan nok akik lefekszenek ilyen fiatal sracokkal es lehet hogy azt gondoltak hogy te is ilyen no vagy,meg tul sokat kepzelnek magukrol es azt hiszik hogy:"OK MAR MILYEN ERETTEK"
2009. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%

Azért, mert sokkal többet tudnak nyújtani az ágyban, mint a korosztályuk. Nincs nyafogás a szűk punciról, stb.

Nekem szerencsém volt, 16 évesen volt egy rövid időre 24, v 25 éves csajom. Na, megtanította (magán), hogy hogyan is kell orgazmusig juttatni egy lányt. Örökre hálás vagyok neki.

Szóval ezért. Ne koccoltassátok a srácokat, hanem tanítsátok őket :)

2009. ápr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Persze:D:D Nem vagyunk mi ovónénik, meg önfeláldozó növérek, hogy a mi jó érzést nyújtó szexünk árán tanítgassuk öket! Elég volt 17 éves korunkban a 17 éves srácokat tanítgatni. Már mi is vágyunk egy kis tapasztalt pasira...! Akinek nem kell minden 5 percben (már ha 14-15 évesek bírják addig) elmondani, hogy most hogy csináld, merre, mikor! Vagy lehet csak én vagyok ilyen "önzö":D
2009. ápr. 28. 16:34
 5/24 anonim ***** válasza:
79%

Pontosan. Önző vagy :)

A fiúk bezzeg szívesen tanítgatják a 17-18 éves lányokat. Jelentkezők? :D

2009. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen alapon akkor neked se kelljen harmincéves pasi csezdmeg.
2009. ápr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hehe, ez igaz, de a 18 éves csajok már azért nem ott vannak agyilag, meg testileg mint a 14 éves srácok, azért valljuk be:P
2009. ápr. 28. 16:55
 8/24 A kérdező kommentje:
Mert miért ne? 24 éves felnött nönek azért ugyanaz az értékrendje és felfogása mint egy 30 éves pasinak...
2009. ápr. 28. 16:56
 9/24 anonim ***** válasza:
54%

Már mondtam, 16 évesen volt szerencsém egy huszonéves csajhoz és nem panaszkodott. Inkább élvezett. Amit a 16 éves akkori barátnőm azt sem tudta hogy hogyan kell. Legalább megtudtam, hogy nem bennem van a hiba, hanem a csajom éretlen.

Szóval, ha egy éretteb tizenéves rádkacsint, legalább adj neki egy lehetőséget ;)

2009. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez van bocsi, nekem sem kellenének 16 éves tejfelesszájú kamaszok.

ja, és most kapaszkodjon meg, aki azt írta, hogy akkor nekünk meg ne kelljen 30 éves pasi: egy huszon x éves nő jóval közelebb áll mentalitásban egy 30 vagy akár egy 35(!!) éves pasihoz, mint egy 16 éves kölökhöz. az én szememben egy ennyi idős fiú gyerek a szó hagyományos értelmében.

(23 vagyok)

2009. ápr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!