Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy csávónak BMW-je van akkor a csajok alapból sztárnak könyvelik el?

Figyelt kérdés

De kizárólag ezt hallom vissza mindenkitől (csajoktól), ha viszont egy golf 4-ese van 3.2es motorral twinturbóbval 450 LE-felett le se sz@rjátok? xD

Na de viccen kívül,számít a verda? és ha igen, melyiket részesítitek előnyben?és miért pont a BMW-t emelitek ki ennyire?

(párkapcsolatban élő csajok pls kíméljenek, mert tudom,hogy Ti elfogultak vagytok,ha jelenlegi párotoknak van verdája és nem BMW :)) )


2009. ápr. 28. 19:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kis plázacicáknak mérvadó a kocsi... Akinél ez fontos az alapból csak 1x használatos.
2009. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek. plázak.rvák foglalkoznak azzal, kinek milyen kocsija van. ha neked nem ők jelentik a színvonalat, hanem a normális nők, akkor nincsen gond.
2009. ápr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Megerősítem, plázaqurváéknál divat autó alapján elkönyvelni valakit. Nézelődj a normális réteg között, meglátod, hogy nem ez a tendencia. Nekem soha az életbe nem számított az autó, én azon az elven vagyok, hogy mástól is azt várom el, amit én magam is teljesíteni tudok. Innentől kezdve tiszta sor.
2009. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
"golf 4-ese 450 LE-felett" ez így létezik? mondjuk jó nagy baromság kb, kiadni érte annyi extra lóvét, aztán kb semmi se fér bele olyan kicsi.
2009. ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan párkapcsolatban élek,de a páromnak amikor összejöttünk egy százezer éves nagy Polskija volt... Nálam ennyire mérvadó,hogy mennyire menő a verda. :)
2009. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
4. válaszoló: szerintem a twinturbó és a 450 lóerő között vessző van.
2009. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=mjgaxdl-z-g

létezik,már hogyne, de nem ez a kérdés :D

2009. ápr. 28. 19:57
 8/24 anonim ***** válasza:
64%
Én olyan srácba voltam(?) szerelmes, aki az apja kocsiját használta és K-s rendszámú Opel. Jól néz ki a kocsi de nem ezért szerettem. Olyan fiú is tetszik akinek D-s rendszámú, meg olyan is hogy G-s rendszámú a kocsija. De nem ez számít. Csak azért jó, hogy a barátodnak legyen kocsija, mert ha vidéki vagy, haza tud vinni (ez egy példa volt.)
2009. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

Soha nem hallottam még lányt eképpen gondolkodni:


Most a gazdag, milliomos Joeval dugjak, vagy a csóró Billel, akinek kicsi a koleszterinszintje?

2009. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs barátom,de engem egyáltalán nem érdekel milyen kocsija van a srácnak,az anyagi háttere sem érdekel különösen,az viszont annál inkább,hogy okos,értelmes,intelligens és figyelmes legyen.Ez most lehet túl közhelyesen hangzik,nálam ez a döntő,hogy komolyabban megismerjem a pasit vagy sem!!!!!!!!!
2009. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!