Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan lehet veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan lehet veletek úgy ismerkedni hogy ne vegyétek tolakodásnak és ne nézzetek hülyének?

Figyelt kérdés

Tehát volt egy nagyon hosszú kapcsolatom, és vége lett. Szeretnék keresni valakit aki nem egy éjszakás kalandot akar mert az nem érdekel. 21 éves vagyok izmos testalkatú 175 magas. Sokan ismernek és a lányok szerint helyes vagyok (szerintem se vagyok csúnya). És nem nagyon tudom már hogy lehet ismerkedni lánnyal úgy hogy ne legyek tolakodó de idővel ha úgy alakul ne elutasítást kapjak. Segítsetek :)


21/F


2011. okt. 5. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb dolog az alkalomtól és s kiszemelt lánytól függ. Csak azt tudom mondani, hogy legyél az aki vagy.
2011. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez teljes mértékben a kiszemelt lánytól függ, de amivel a normális lányoknál nem igazán lőhetsz mellé: mindig önmagad legyél, ne játszd meg magad, mert előbb-utóbb úgy is kiderülne. Vállald fel, ha neked más a véleményed, hiszen attól, hogy 1-2 dologban más a véleményetek, még lehet, hogy jól kijöttök. Azt viszont ne felejtsd el, hogy fölösleges és butaság veszekedni azért, mert neked más a véleményed. Egyébként pedig legyél laza és vidám. Ha pedig a randira kerül a sor: az első pár randi semmiképp ne moziba történjen, ott nem igazán lehet ismerkedni. Szerintem a legjobb, ha első pár alkalomkor elmentek pl. sétálni, most nagyon szép idő van még a kora délutáni órákban, vagy beültök egy teaházba/kávézóba, ahol tudtok beszélgetni, meg tudjátok ismerni egymást.

És szerintem fontos, hogy éreztesd a kiszemelt lánnyal, hogy nem csak úgy haverkodni mentél oda hozzá. Mosolyogj rá, nézz mélyen a szemébe, szemezz vele, 'véletlenül' érintsd meg stb.


Remélem tudtam segíteni:)

16/L

2011. okt. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm az eddigi válaszokat. Eddig minden stimmel én is ugyan így tennék ahogy leírtátok. Magamat adom és tisztában vagyok hova kell vinni egy lányt odaadó és figyelmes vagyok. A megszólítás az ami nem megy úgy hogy ne legyen elítélő vagy nem is tudom. Ebben vagyok elakadva. Kedves vagyok és őszinte. Van saját véleményem és ha kell el is mondom. Veszekedés az eszembe se jutott :) Hát ha még erre vannak ötletek írjatok :)
2011. okt. 5. 18:57
 4/14 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:42

Teljesen egyetértek a válaszolóval.

Ha kedves személyiséged van, akkor szerintem bármelyik lány, aki egy kicsit is nyitott az ismerkedésre/barátkozásra, az biztosan szívesen venné a közeledésedet. Én legalábbis igen! Ha szimpatikusnak tartasz egy lányt, bátran szólítsd meg. Olyan helyek, ahol nem venném tolakodásnak egy fiú közeledését: pl. park, uszoda, táncterem. Remélem tudtam segíteni.

21/L

2011. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Iskolán belül esélytelen? Felsőoktatásban tanulok, és ott nagyon sok lány van ahova járok, azt hiszem kozmetikusok. Szünetben nem egyszer ott vagyok 3 méterre tőlük haverokkal de nem merem megszólítani. :( Nem tudom hogy kellene mert teljesen idegenek. És ha van barátjuk? Ezt honnan tudom meg? Vagy egy szia elég arra hogy beszélgessek vele?
2011. okt. 5. 19:12
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem esélytelen! :) Elég egy szia, aztán megkérdezheted tőle/tőlük, hogy ő/ők milyen szakon tanulnak, hogy tetszik nekik, milyenek az órák, tanárok, stb. Ez így indításnak elég, aztán majd a válaszokból, reakciókból leszűröd, hogy mennyire kommunikatívak, mennyire szimpatizálnak veled. Azt, hogy van-e barátjuk csak akkor tudod meg, ha elkezdesz velük beszélgetni, sajnos nincs a lányokra írva, hogy éppen szabadok, vagy foglaltak-e. :)

Vegyél erőt magadon, és a következő alkalommal bátran szólítsd meg őket! Hajrá!

19:07 voltam

2011. okt. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd mesélek itt hogy mi volt :) Remélem összejönnek a dolgok. Nehéz egy hosszú kapcsolat után úgy hogy nincs senki, de azért hogy legyen azért meg nem szeretnék. Ha kapcsolat csak tartós és rendeset szeretnék.
2011. okt. 5. 19:29
 8/14 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek veled, egy normális kapcsolatnak tényleg így kéne működnie. Nekem is nemrég ért vége egy kapcsolatomnak, de úgy érzem még nem teljesen vagyok túl rajta. Addig meg nincs értelme egy újnak. Bár az is igaz, hogy vágyok valakire, de nem mindenáron. A fejleményeket pedig tényleg írd majd meg, kíváncsi vagyok rá!

19:07

2011. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 .Daniel. ***** válasza:
Jól írta előttem a csaj, ennél jobbat nem is lehetne.:) Kíváncsi vagyok a folytatásra.
2011. okt. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mindenképpen írok nektek majd. De addig ha van valami jótanács még szívesen fogadom :)
2011. okt. 5. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!