Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekben a témákban miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekben a témákban miért teszik fel ugyanazokat a kérdéseket "88x"?

Figyelt kérdés

miért nem tudják az emberek használni a keresőt?!?!?

am bocsi hogy én is ismételtem a kérdést de most már nagyon felhúzott h pl. a fogamzásgátlótól nőhet e a mellem kérdést minden áldott nap megkérdezik...


2009. ápr. 28. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
nemtom milyen válaszokat vársz a kérdésedre... együttérzést :)??? az emberek birkák , nézd el nekik ;)
2009. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
miért pont 88x? :D
2009. ápr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem t'om, csak úgy jött :D
2009. ápr. 28. 22:32
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kapnak kielégítő választ:D

Van olyan kérdés(én egyet sem írtam még) amit feltettek már 88x, de egy normális válasz sem jött rá.Neten meg nem találom a választ.Mondjuk engem annyira nem érdekel, hogy kérdést írjak ide, de tényleg sok olyan kérdés van amire érdemi válasz nem jött.

2009. ápr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyértelmű...és nem értem miért problémázik ezen bárki is, nem kötelező sem elolvasni, sem válaszolni rá. Ha felhúz, ne nézd meg, ennyi. Az oldal neve GYAKORIKERDESEK.hu
2009. ápr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
És téged ez zavar?Foglalja a helyet,vagy mi a problémád?
2009. ápr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez hasonló kérdés is volt már úgyhogy én a helyedbe(csak nem ebben a témában) nem okoskodnék :)
2009. ápr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Amúúúgy ha ez gond neked mit keresel ezen az oldalon? :D a honlap nevében benne van, és te is itt csüngsz úgyveszem észre.Okosnak szeretnéd érezni magad? azért teszik fel, mert unatkoznak ennyi.De ezen mért kell felháborodni? XD
2009. ápr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Azért azt vegyük észre, hogy a gyakori kérdések aka. "gyakran ismételt kérdések (értsd: GYIK), nem arról szól, hogy 1 dolgot 60szor megkérdezünk, hanem pont arról, hogy egyszer válaszolnak rá a többi meg utánanézhet és nem kell újra feltennie. Azért van a legtöbb weblapon GYIK opció, hogy ha kérdésed van megnézed ott és nem másokat zaklatsz vele napi 20szor, ha nem találsz rá választ felteheted a kérdést.
2009. ápr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
miért, a fogamzásgátlótól nőhet? mindegy majd holnap kiírom kérdésnek :)
2009. ápr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!