Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell egy melltartót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy melltartót kicsatolni sötétben (vakon)?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 02:52
1 2
 1/13 anonim válasza:
96%

Szia!

Figyel megkeresed a kapcsot 0-5 percig szarakodsz és egy laza mozdulattal kikapcsolod

2009. ápr. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Erre nincs válasz, mert többféle csat létezik. Fél percig valóban szarakodsz vele, aztán csak kicsatolod valahogy.

Én nő vagyok, de nekem is nehezen megy néha, ez már csak ilyen. Különben te nem hordasz, ne várják el tőled a lányok, hogy profin kezeld a melltartót :DD

2009. ápr. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Idővel simán bele lehet jönni :D Először nem árt két kézzel próbálkozni, később már egykézzel is menni fog :)
2009. ápr. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez attól is függ, hol a kapocs. Mert vannak extrém fajták, ahol pl elöl van, vagy pedig ilyen bonyolultan van egymásba csúsztatva két kis pöcök.

De a legáltalánosabb melltartó az olyan, hogy [link] így áll benne a kapocs hátul.

Akkor két kézzel a legegyszerűbb kikapcsolni:

egyik kezeddel megfogod a csat egyik oldalát, másik kezeddel a másikat, aztán először egymás felé tolod őket, majd a jobb kezedben lévőt kicsit megemeled, és széthúzod a két oldalt.

Egy kézzel kicsit bonyolultabb, azt még gyakorolni kell, mert bár 10 éve hordok melltartót, még nekem sem megy mindig könnyen.

De azt úgy lehet talán, hogy (én jobb kezes vagyok, így mondom) a mutatóujjaddal leszorítod a hátához, a hüvelykujjaddal pedig elkezded tolni, és egy idő után ki tudod kapcsolni, mert össze tudod fogni a mutató- és hüvelykujjaddal.

2009. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

ja, lehet, hogy a másik oldalon van a kapocs, akkor nyilván a bal kezedben lévőt emeled meg egy kicsit. :D

De javaslom, hogy vegyél kölcsön egy melltartót tesódtól vagy édesanyádtól, és gyakorolj azon. :D Csak ne a kedvencét vedd el, mert az feltűnő lesz neki. :P

2009. ápr. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi :-)
2009. ápr. 29. 11:02
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Soook gyakorlással. :)
2009. ápr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
79%
LoL...ollóval bazzeg!!
2009. ápr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
51%
Jajaja ollóval!xD tépd le róla...
2009. ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
Lángvágóval...
2009. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!