Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez Hugh Hefnerrel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez Hugh Hefnerrel?

Figyelt kérdés
Jelenleg 83 éves, de most is 3 lánnyal él együtt (Holly, Bridget, Kendra). Szoktak szeretkezni? Csak velük szokott, egyáltalán képes még rá? És a lányoknak nem lehet más "barátjuk"? A Playboy villa lányai alapján Holly tűnik nekem úgy, mint aki őszintén szereti. De akkor hogy bírja ki a többi lányt? Egyáltalán, furcsa nekem ez az egész, aki tudna erről mesélni valamit, kérem tegye meg. :)
2009. ápr. 29. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Holly már rég otthagyta Hefet, mert Hef már nem akart gyereket...ennyit az őszinte szerelemről. Csak addig volt vele, míg nem vált elég híressé.
2009. ápr. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mar nem azzal a 3 lannyal el, ok mar reg elmentek, Kendra ferjhez megy iden, a masik 2/nek van pasija. Neha szeretkeztek vele, de nem gyakran, a Hooly vot az elso szamu noje, o inkabb. Most egy 20 eves ikerpar van vele, nem hiszem, hogy szeretkeznek vele, csak reklamfogas.
2009. ápr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen öreg csávó már csak levezetésként szopatja a lányokat, aztán jól férjhezadja. De szeretnék a helyében lenni 83 évesen!!!!
2009. ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mind a 3 lány gyönyörű volt..föleg kendra!:)

nem semmi.hogy ami emgy a Viván már nem igaz :O

2009. ápr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hű köszi, kicsit lemaradtam. :D
2009. ápr. 29. 23:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Na most ide is bemásolom amit írtam 2 Playboy villa lányaival kapcsolatos kérdésre :) :D


"Szia! Hát igen, az 5. évadig játszottak Kendráék.

Viszont!

Mivel Bridget távozása 2008 nyár-ősz felé volt (!!! és most adja le ez a nyomorult viva), azóta (2009 augusztus környékén) Hef szerzett három új barátnőt:

- Crystal Harris

[link]

- Karissa és Kristina Shannon ikrek

[link]

Velük folytatódik a sorozat, Amerikában október 11 körül kezdték játszani, és már kb 5 része van.

YouTube-on megnézheted te is (persze angolul), ha beírod hogy Girls Next Door [a playboy villa lányai amerikai címe] season 6 és itt ki fogja adni az epizódokat... Mindenki oltogatja a lányokat, meg hogy kétszínűek, meg Birdgeték jobbak voltak, de nem könnyű más helyébe lépni!

Amúgy meg nem csúnyák :)

[link]

Na, most látom csak mennyit írtam. Remélem, segítettem:D"

2009. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
asziszem akik vele voltak azoknak heti 5000$ fizetet és nem lehett barátjuk és este 10 után már nem mehettek sehova és mindig őrök voltak az ajtóba és fel kellett írni hogy melyik percbe hova,mikor mentek és mikor jöttek haza és jelenteni kellett hefnek :D
2011. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!