Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az unokahúgom totál belém van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az unokahúgom totál belém van esve! Már kezelhetetlen. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. Az unokatesómmal, akiről szó van, nagyjából évente 4 szer találkozom. Ő 19 éves.Mi falun lakunk, kemben, ők meg Budapesten. Most történtek olyan dolgok, ami végett hozzánk kellett költözniük. Csak ő meg a keresztanyám. Már nálunk laknak bő 3 hónapja, és a csaj a sírba tesz. 5 éve élek párkapcsolatban, a barátnőm 20 éves, és gyakran van nálunk. Első napokban nagyon sokat beszélgettem az unokatesómmal, megmutattam neki a falut, felmentünk a hegyre, a tóhoz, sátraztunk a haverjaimmal, bemutattam pár csajnak. Aztán pár napra rá, amikor éppen nem tudtam vele lenni 0-24, számon kért merre megyek,meg miért megyek. Aztán amikor elhoztam hozzánk a barátnőmet elszabadult a pokol. Ott ócsárolta ahol tudta, mindenért beszólt neki, hát szó szerint baszogatta. Nem értettem a viselkedését, miért csinálja. Aztán felfogtam...most meg már ilyeneket csinál hogy, éjszaka átjön a szobámba, és bemászik mellém az ágyba, mondva hogy ő fél, és ilyen ál sírással elmondja mi rosszat álmodott és had aludjon velem...akkor még valamilyen szinten normális volt, akkor velem aludt. És már majdnem minden este jön, hogy rosszat álmodott, kell hogy legyen valaki mellette. Odaadtam neki egy plüssbirkát, ott van, máris van valaki vele. Azt a fejet mondjuk soha nem felejtem el amit akkor vágott de visszament a szobába. Van hogy bemászik mellém, de úgy, hogy csak reggel veszem észre hogy ott van.(Nem sajnos nincs zár az ajtómon, de igyekszem beszerezni egyet) De keltem már fel úgy az éjszaka közepén, hogy térdelt az ágyam mellett, és nézte ahogy alszom. Vagy jöttem úgy haza, hogy a szobámban turkált, a parfümjeimet szagolgatta, a gépemben turkált vagy egyéb. Reggelente pirítóst csinál nekem, amit úgy "tálal", hogy kecsapszíveket nyom rá. De találtam már meg bugyiját kesztyűtartóban, vagy íróasztalfiókban, melltartóját meg a párnám alatt, alit a barátnőm talált meg ráadásul.Elbeszélgettem vele, hogy ugyan tudja-e, hogy mi rokonok vagyunk, és ha igen, mert nyilán igen, akkor miért csinálja ezeket, és persze főként, miért baszogatja a barátnőmet. Majd annyit válaszolt rá, hogy mert féltékeny. És igen tudja hogy rokonok vagyunk, de nem érdekli, ő szerelmes lett, és meg fog szerezni. Amikor mondtam neki hogy ez úgy halott ügy, esküszöm úgy nézett rám, mintha meg akarna gyilkolni. Majd felpattant, és közölte, hogy na majd meglátjuk. Ezekkel a bugyis meg hasonló dolgokkal szerintem arra akart játszani, hogy vesszek össze a barátnőmmel, de komolyan nem tudok vele mit csinálni. Mondtam anyámnak is, hogy beteg a csaj..valami nem kóser nála, de mivel bizonyítani nem tudtam, előttük meg teszi magát, nyilván nem nekem hitt...aztán elmondtam a keresztanyámnak, és még majdnem elküldött vissza édesanyukámba, hogy hogy merem vádolgatni a lányát. Komolyan nem tudom, mit csináljak vele? Totál beteg a csaj...
2011. okt. 7. 15:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

nem olvastam el bocsi.


de a kis ku.rva pont jó lenne nekem.

elérhetősége?

19f

2011. okt. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 krvua ***** válasza:
100%
keverj le neki egy egizzsigeset
2011. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Küld el orvoshoz, vagy vegyél fel telefonnal egy ilyen beszélgetést, ha van a telodon diktafon. Ez aberráció. Nem egészséges dolog. Ne hagyd magad, bizonyítsd be az igazad. 19 éves és ennyi esze van. Beteg...
2011. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen orvoshoz kell fordulnia. Azért csinálja, mert szexuális aberrációja van. Ez valami gyermekkori trauma, erőszak okozhatta, vagy a génjeiben van. Vagy elfogadod hogy ilyen(gondolom eszed ágában sincs), vagy sűrgősen orvoshozhoz kell mennie!
2011. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Aludj a barátnődnél.
2011. okt. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
azt a rohadt életbe, ez kemény, amíg egy fedél alatt laktok addig reménytelen a helyzet, zárd be a szobád
2011. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nyald ki egyszer olyan bénán, amennyire csak lehetséges. ha megtapasztalja, hogy milyen rossz veled esze ágában sem lesz összejönni veled
2011. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Max így hétvégente tudok nála aludni. És a kinyalásosról csak annyit, hogy ha nem lenne rokonom talán meg is tenném, ha minden kötél szakadna, de így azért eszem ágában sincsen. Zárat kéne vennem igen, azt sürgősen, csak hétköznaponként dolgozok, hazafele minden zárva,kivéve a tescot meg ilyeneket, és holt fáradtan már nincs kedvem több mint 20 km-t kerülni, de ha így folytatja, egyszer addig ütöm magam amíg rá nem szánom magam. Vagy ráveszem magam vasárnap. Amúgy a csaj tegnap is csinálta a dolgait, szóval most már itt is kijelentem nem szépen, hogy a f.szom tele van vele!
2011. okt. 8. 11:12
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy széket sem tolhatsz az ajtód elé éjszakára?
2011. okt. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mondom, én lerendezem...elérhetősége?
2011. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!